Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Wkręceni w randkę", "Milionerzy" [Czwartek, 24.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 24 października 2019. W czwartek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Kuchenne rewolucje", "Wkręceni w randkę", "Milionerzy". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w czwartek, 24 października 2019.

Share
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Wkręceni w randkę", "Milionerzy" [Czwartek, 24.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d3hgxy9

"Kuchenne rewolucje" – teleturnieje i reality-show na dziś 24.10.2019

W programie "Kuchenne rewolucje" znana restauratorka Magda Gessler pomaga podupadłym restauracjom wyjść z ruiny. Gwiazda analizuje sytuację oraz wskazuje błędy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza zmiany.

Tym razem Magda Gessler do Prudnika, gdzie Kamil i Daniel otworzyli restaurację Ukradli Talerze. Z uwagi na koszty utrzymania biznesu musieli zamknąć lokal.

"Kuchenne rewolucje" odcinek 8 – 21:30, TVN

"Wkręceni w randkę" – teleturnieje i reality-show na dziś 24.10.2019

"Wkręceni w randkę" łączy w sobie elementy typowego randkowego show oraz programu "Mamy cię!". W każdym odcinku poznajemy nowego singla, który jest gotowy, aby znaleźć prawdziwą miłość. Mają mu w tym pomóc prowadzący programu "Wkręceni w randkę" (w tej roli zobaczymy Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę) oraz przyjaciele bohatera.

d3hgxy9

To właśnie oni wybierają trzy potencjalne kandydatki i aranżują przypadkowe spotkania z singlem. Następnie przyjaciele wraz z prowadzącymi oglądają wszystko przy pomocy ukrytych kamer. Po trzech randkach bohater "Wkręconych w randkę" staje przed dylematem – którą z poznanych kandydatek chce zabrać na romantyczną wycieczkę?

"Wkręceni w randkę" odcinek 7 – 21:35, TVP 2

"Milionerzy" – teleturnieje i reality-show na dziś 24.10.2019

Teleturniej "Milionerzy" gości w polskiej telewizji od roku 1999. Prowadzącym niezmiennie od 20 lat jest Hubert Urbański. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę, czyli milion złotych. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe oraz trzy progi gwarantowane.

"Milionerzy" odcinek 314 – 20:55, TVN

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3hgxy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hgxy9
d3hgxy9