Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Najgorszy kucharz", "Milionerzy" [Czwartek, 17.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 17 października 2019. W czwartek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Kuchenne rewolucje", "Najgorszy kucharz", "Milionerzy". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w czwartek, 17 października 2019.

Share
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Najgorszy kucharz", "Milionerzy" [Czwartek, 17.10.2019]Źródło: East News
d3gxmp6

"Kuchenne rewolucje" – teleturnieje i reality-show na dziś 17.10.2019

W programie "Kuchenne rewolucje" znana restauratorka Magda Gessler pomaga podupadłym restauracjom wyjść z ruiny. Gwiazda analizuje sytuację oraz wskazuje błędy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza zmiany.

Tym razem Magda Gessler jedzie do Glewa, gdzie Ola i Marek prowadzą gospodę. Niestety, pożar i problemy zdrowotne właścicielki lokalu wpłynęły negatywnie na jego funkcjonowanie.

"Kuchenne rewolucje" odcinek 7 – 21:30, TVN

"Najgorszy kucharz" – teleturnieje i reality-show na dziś 17.10.2019

"Najgorszy kucharz" to jedna z nowości w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Stacja pozazdrościła TVN-owi wysokiej oglądalności "Masterchefa" i również postawiła na kulinarne show. Jednak tym razem na ekranie nie zobaczymy mistrzów kuchni tylko osoby, które nie posiadają talentu kulinarnego.

d3gxmp6

Uczestnicy programu "Najgorszy kucharz" (opartym na brytyjskim formacie "Worst cooks") będą uczyć się gotowania. Ich przewodnikami będą zawodowi szefowie kuchni – Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc. W "Najgorszym kucharzu" bierze udział 16 śmiałków, którzy zostali wybrani spośród 80 chętnych. Uczestnicy rywalizują ze sobą w przygotowaniu jak najlepszych potraw. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna.

"Najgorszy kucharz" odcinek 6 – 20:40, TVP 2

"Milionerzy" – teleturnieje i reality-show na dziś 17.10.2019

Teleturniej "Milionerzy" gości w polskiej telewizji od roku 1999. Prowadzącym niezmiennie od 20 lat jest Hubert Urbański. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę, czyli milion złotych. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe oraz trzy progi gwarantowane.

"Milionerzy" odcinek 310 – 20:55, TVN

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3gxmp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gxmp6
d3gxmp6