Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Milionerzy", "Satarsza pani musi fiknąć", "Love Island. Wyspa miłości" [Środa, 02.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 2 października 2019. We wtorek w telewizji możemy obejrzeć popularne programy rozrywkowe. Wśród nich są "Big Brother", "Starsza pani musi fiknąć", "Milionerzy" i "Love Island. Wyspa miłości". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w środę 2 października 2019 r.

Share
Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Milionerzy", "Satarsza pani musi fiknąć", "Love Island. Wyspa miłości" [Środa, 02.10.2019]Źródło: ONS.pl
dl9zzst

"Big Brother" – teleturnieje i reality show na dziś 02.10.2019

Podsumowane zostaną najświeższe wydarzenia, rozterki i dramaty w Domu Wielkiego Brata. Uczestnicy powiedzą także, co o sobie myślą nawzajem, jak się czują w domu, może tez zwierzą się z osobistych przeżyć i doświadczeń. Walka o wielkie pieniądze trwa i z każdym kolejnym odcinkiem się rozkręca.

"Big Brother" – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

"Milionerzy" – teleturnieje i reality show na dziś 02.10.2019

Kolejni odważni pokuszą się o walkę o milion złotych. Hubert Urbański tylko czeka na 4. osobę w historii, która w polskiej edycji teleturnieju zgarnie główną nagrodę. Na uczestników czeka 12 wymagających pytań. Krzesło w studiu programu bywa gorące i powoduje uczucie stresu. Potrzeba dużej wiedzy i zimnej krwi, żeby zajść daleko.

"Milionerzy" – godz. 20:55, TVN
dl9zzst

"Starsza pani musi fiknąć" – teleturnieje i reality show na dziś 02.10.2019

W najnowszym odcinku przeniesiemy się do Gwatemali, gdzie Magda Gessler przeżyje swoją przygodę życia z synem Tadeuszem Muellerem. Restauratorka wejdzie do oceanu, zobaczy prawdziwe życie Latynosów z bliska, a nawet sama będzie miała starcie z miejscową policją i będzie się przed nią bronić po hiszpańsku. Oprócz tego rodzinę czeka wyprawa do dżungli i na czynny wulkan.

"Starsza pani musi fiknąć" – godz. 20:00, TVN

"Love Island. Wyspa miłości" – teleturnieje i reality show na dziś 02.10.2019

Po wejściu do domu Kariny z Ukrainy do willi zakradł się niewielki chaos. Zrobiła bardzo dobrze wrażenie na obecnych tam facetach. Wcześniej doszło do zmian par, przez co z programem pożegnali się Łukasz i Agnieszka. Monika też zmaga się z rozterkami pomiędzy bliźniakami, Piotrem i Pawłem. Wszyscy intensywnie szukają spełnionej miłości w programie.

"Love Island. Wyspa miłości" – godz. 22:15, Polsat

dl9zzst
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl9zzst
dl9zzst