Trwa ładowanie...

Telekamery wróciły do telewizji. Przyciągnęły ponad 3 mln widzów

Telewizja Puls zadebiutowała w roli stacji transmitującej galę rozdania Telekamer "Tele Tygodnia". I już może odnotować spory sukces, bo uroczystość przyciągnęła imponującą widownię.

Telekamery wróciły do telewizji. Przyciągnęły ponad 3 mln widzówŹródło: AKPA
d3vqdok
d3vqdok

Telekamery "Tele Tygodnia" wróciły na szklany ekran. I słusznie, bo to w końcu nagrody przyznawane przez telewidzów właśnie. W ostatnich latach plebiscytowi towarzyszyły zawirowania. 2017 r. Telewizja Polska zrezygnowała z transmisji gali. W kolejnych latach żadna ze stacji nie przejęła przywileju transmitowania gali.

Uroczystość transmitowana była więc w sieci za pomocą mediów społecznościowych. Z różnym skutkiem. W ubiegłym roku gali towarzyszyły tak duże problemy techniczne podczas emisji w sieci, że śledzenie jej przez widzów było praktycznie niemożliwe. Ostatecznie telewizyjne święto wróciło tam, gdzie jego miejsce – do telewizji.

Uroczystą galę po raz pierwszy transmitowała Telewizja Puls. Widzów czekało pozytywne zaskoczenie. Było widać, że została pieczołowicie przygotowana. O oprawę muzyczną 23. edycji uroczystości zadbał zespół Perfect i Marcin Sójka, a ze sceny raz po raz padały żarty i zabawne komentarze, zarówno ze strony prowadzących, jak i laureatów.

d3vqdok

Jak się okazało, podana właśnie w takiej formie gala przypadła do gustu telewidzom i skutecznie przyciągnęła ich przed ekrany. Stacja pochwaliła się wynikami oglądalności. Z danych przytoczonych przez stację wynika, że emitowaną w poniedziałkowy (3 lutego) wieczór imprezę oglądało bowiem ponad 3,3 mln widzów.

Oglądaliście galę wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"?

Zobacz wideo: Julia Wieniawa o "Tańcu z gwiazdami": "Czuję presję środowiska"

d3vqdok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vqdok