Trwa ładowanie...

Telekamery 2019: poważne problemy z dźwiękiem. Widzowie oburzeni

Telekamery 2019 miały być świętem polskiej telewizji. Miały. Bo w świętowaniu sukcesów gwiazd przeszkodziły widzom poważne problemy techniczne.

Share
Telekamery 2019: poważne problemy z dźwiękiem. Widzowie oburzeni
Źródło: Youtube.com
d15ha0w

W tym roku gala nie była emitowana przez żadną telewizję. Widzowie mogli poznać zwycięzców przez oficjalną stronę internetową i śledząc galę na oficjalnym profilu tygodnika na Facebooku. Dla fanów była też dostępna transmisja na YouTube.

Niestety, wszyscy, którzy nastawili się na miły wieczór przed ekranem, mocno się rozczarowali. Poważne problemy z dźwiękiem, pogłos i echo - to dopiero początek "atrakcji", jakie organizatorzy gali zafundowali internautom. Jakby tego było mało, wideo co kilka minut się zawieszało, aż wreszcie w połowie imprezy pojawiła się informacja... o definitywnym zakończeniu transmisji.

d15ha0w

Widzowie przez cały czas trwania gali dawali upust swojemu oburzeniu. Komentarzy przybywało w zastraszającym tempie i na próżno było szukać głosów zadowolenia.

"Powinni dostać statuetkę w kategorii 'najgorsza transmisja live'", "Żenada!", "Tego nie dało się oglądać", "Jestem wściekła, absurdalne, brawo!" - czytamy.

Ostatecznie informacje o tym, kto zdobył kolejne wyróżnienia, poznali tylko goście zgromadzeni pod sceną oraz dziennikarze. Szkoda, bo zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierają przecież widzowie.

ZOBACZ WIDEO: Martyna Wojciechowska o Telekamerze: Osobowość telewizyjna to jest to coś

d15ha0w

Podziel się opinią

Share
d15ha0w
d15ha0w