Trwa ładowanie...
ycipk-37icwj

"Taniec z gwiazdami": Żora Koroliow krytykuje wysokie oceny dla Barbary Kurdej-Szatan

Dziesiąta edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ruszyła pełną parą. Pierwszy odcinek oglądał znany tancerz Żora Koroliow, który skrytykował taniec Barbary Kurdej-Szatan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żora Koroliow nie był zachwycony tańcem Barbary Kurdej-Szatan
Żora Koroliow nie był zachwycony tańcem Barbary Kurdej-Szatan (Materiały prasowe)
ycipk-37icwj

W piątek 13 września mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie zaprezentowali się nowi uczestnicy, którzy pokazali swoje umiejętności widzom.

Najwięcej emocji wzbudzał taniec Barbary Kurdej-Szatan, której partneruje Jacek Jeschke. Jurorzy rozpływali się nad ich namiętnym tangiem.

Czy wiesz, że ten program możesz oglądać za darmo i online w aplikacji WP Pilot? Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

ycipk-37icwj

Ich zachwytów nie podzielił znany tancerz Żora Koroliow, który wyraził swoją opinię na portalu społecznościowym: "Z całym szacunkiem - za tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu. I 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety".

Co sądzicie o krytyce Żory Koroliowa względem Barbary Kurdej-Szatan? Była uzasadniona?

ycipk-37icwj

Przypomnijmy, że z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Reni Jusis i Misza Steciuk. Werdykt widzów nie spotkał się w tym przypadku z przychylnością internautów, którzy dostrzegli, że w poprzednich edycjach nikt nie odpadł w pierwszym odcinku.

ycipk-37icwj

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-37icwj

ycipk-37icwj
ycipk-37icwj