Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Żora Koroliow krytykuje wysokie oceny dla Barbary Kurdej-Szatan

Dziesiąta edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ruszyła pełną parą. Pierwszy odcinek oglądał znany tancerz Żora Koroliow, który skrytykował taniec Barbary Kurdej-Szatan.

"Taniec z gwiazdami": Żora Koroliow krytykuje wysokie oceny dla Barbary Kurdej-SzatanŹródło: Materiały prasowe
d1a7apf
d1a7apf

W piątek 13 września mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie zaprezentowali się nowi uczestnicy, którzy pokazali swoje umiejętności widzom.

Najwięcej emocji wzbudzał taniec Barbary Kurdej-Szatan, której partneruje Jacek Jeschke. Jurorzy rozpływali się nad ich namiętnym tangiem.

Czy wiesz, że ten program możesz oglądać za darmo i online w aplikacji WP Pilot? Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Ich zachwytów nie podzielił znany tancerz Żora Koroliow, który wyraził swoją opinię na portalu społecznościowym: "Z całym szacunkiem - za tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu. I 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety".

Co sądzicie o krytyce Żory Koroliowa względem Barbary Kurdej-Szatan? Była uzasadniona?

Przypomnijmy, że z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Reni Jusis i Misza Steciuk. Werdykt widzów nie spotkał się w tym przypadku z przychylnością internautów, którzy dostrzegli, że w poprzednich edycjach nikt nie odpadł w pierwszym odcinku.

d1a7apf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a7apf