Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami". Wszystkie pary tańczą w nowym spocie. Komu poszło najlepiej?

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" wystartuje już 13 września. Polsat lubi co jakiś czas przypominać nam o swoim tanecznym show. Teraz stacja wypuściła nowy spot promocyjny, na którym tańczy wszystkie 11 par.

"Taniec z Gwiazdami". Wszystkie pary tańczą w nowym spocie. Komu poszło najlepiej?Źródło: East News, fot: East News
d23zntj
d23zntj

Niedawno poznaliśmy wszystkie pary, które wystąpią w 10., jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Najbardziej zdziwił fakt, że Barbara Kurdej-Szatan nie zatańczy z ulubieńcem publiki, Rafałem Maserakiem, lecz ze stosunkowo mało znanym Jackiem Jeschke. Kolejnym zaskoczeniem była zmiana składu jurorskiego. Zabraknie tam Oli Jordan, która oceniała występy gwiazd w poprzednich dwóch edycjach programu.

ZOBACZ TEŻ: Ivona Pavlović o Justynie Żyle: "w nosie mam jej życie prywatne"

Oprócz Barbary Kurdej-Szatan na parkiecie zatańczą Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Reni Jusis i Sandra Kubicka.

Jednym z najgłośniejszych nazwisk 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest Monika Miller. Fotomodelka i wnuczka Leszka Millera wzbudza dużo kontrowersji ze względu na tatuaże, które pokrywają znaczną część jej ciała. Pod zdjęciami gwiazdy nie brakuje przykrych, ocierających się o hejt komentarzy. Jak donosi Pudelek, osoba z produkcji "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, że Monice na treningach idzie raczej słabo. Ponoć Miller "ma szansę zostać Justyną Żyłą tej edycji".

d23zntj

Internauci również zauważyli, że w najnowszych spotach promocyjnych wnuczka Leszka Millera znacznie odstaje od reszty uczestników "Tańca z Gwiazdami".

d23zntj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23zntj