Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

"Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary. Decyzje produkcji mogą zaskoczyć

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już wszystkich celebrytów, którzy powalczą o Kryształową Kulę. Teraz znamy również ich tanecznych partnerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z Gwiazdami: poznaj wszystkie pary 10. edycji programu.
"Taniec z Gwiazdami: poznaj wszystkie pary 10. edycji programu. (East News, Fot: East News)
ycipk-3su8tz

Twórcy "Tańca z Gwiazdami" od jakiegoś czasu systematycznie zdradzają nazwiska uczestników, którzy wystąpią w 10. edycji show. Nazwiskiem, które wzbudziło najwięcej emocji było małżeństwo Szatanów. Jan Kliment wyraził chęć występu z Barbarą Kurdej-Szatan. Czeski tancerz ma chrapkę na wygraną. Nic dziwnego, bo po Kryształową Kulę sięgał już 3 razy – w parze z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą oraz Joanną Mazur.

ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović: "My Polacy mamy gorące i otwarte serce"

ycipk-3su8tz

Jak donosi "Super Express", producenci "Tańca z Gwiazdami" nie spełnili skrytych marzeń Klimenta. On do tańca porwie Monikę Miller, czyli wnuczkę Leszka Millera. Natomiast Barbara Kurdej-Szatan zatańczy, i tu zaskoczenie, z Jackiem Jeschke. Poszczęściło się jej mężowi, Rafałowi Szatanowi, który został sparowany z Lenką Klimentovą. Ola Kot stanie na parkiecie z byłym partnerem Justyny Żyły – Tomkiem Barańskim.

Rafał Maserak, czyli tancerz ze statusem celebryty zatańczy z Rudą z Red Lips. Partnerką znanego z "Masterchefa" Damiana Kordasa została Janja Lesar, a kucharz był tym wyborem zachwycony. Piosenkarkę Magdę Beredę na parkiecie porwie Kamil Kuroczko, a Adama Małczyka tancerka Hania Żudzkiewicz.

Nie wiemy jeszcze z kim zatańczą Reni Jusis, Sandra Kubicka oraz Akop Szostak.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz