"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili udział w programie

"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili udział w programie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Tatiana Naklicka

20.07.2019 15:23, aktual.: 20.07.2019 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Udział Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana został potwierdzony przez produkcję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Para na Instagramie również dodała posty.

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z telewizją publiczną, wiele osób zastanawiało się, do której stacji przejdzie gwiazda.

Okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan będzie uczestniczką dziesiątej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie będzie konkurowała ze swoim mężem Rafałem, który również zgodził się wziąć udział w telewizyjnym show.

Choć para nie wydała oficjalnego oświadczenia, to na Instagramie zarówno Basi, jak i Rafała pojawiły się podobne zdjęcia z urlopu z Grecji. Zerknijmy najpierw na instagramowy profil Barbary Kurdej-Szatan.

Aktorka, która współpracowała już z telewizją Polsat, w krótkim poście napisała, że bardzo się cieszy. Zapytała również fanów, z jakimi partnerami tanecznymi widzą ich obserwatorzy.

Rafał Szatan na Instagramie o wiele poważniej podszedł do sprawy niż jego żona. Muzyk brał udział w jubileuszowej edycji "Twoja twarz znajomo", a teraz przyszedł czas na "Taniec z gwiazdami".

Komu kibicujecie bardziej? Basi czy Rafałowi?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także