Trwa ładowanie...
d14sts9

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z dwóch programów w TVP

Barbara Kurdej-Szatan nie ma teraz najlepszego czasu. Widzowie nie zobaczą jej w hitach TVP. Mówi się, że straciła pracę przez poglądy polityczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do krążących plotek.
Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do krążących plotek. (ONS.pl)
d14sts9

Ostatnio media obiegła nowina, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". W rozmowie z "Plotkiem" aktorka skomentowała te informacje.

Zobacz: Prolog. Max Czornyj

Jeszcze do niedawna Barbara Kurdej-Szatan była gwiazdą Telewizji Polskiej. Teraz jednak w jej karierze nastąpiły spore zmiany. I niestety, ku niezadowoleniu aktorki, wcale nie na lepsze.

d14sts9

Jak twierdzi informator magazynu "Party", Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się w następnych edycjach "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Jakie są tego powody?

- Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości - donosi źródło "Party".

Aktorka nie zostawiła tych plotek wolno. Postanowiła się do nich odnieść, choć nie potwierdziła, że właśnie te podane wyżej argumenty przechyliły szalę na jej niekorzyść.

- No cóż... to prawda. Nie będzie mnie w "Voicach". Obu - skwitowała.

Wiadomym jest, że TVP nie ma zamiaru pozbywać się aktorki z "M jak miłość".

d14sts9

Podziel się opinią

Share

d14sts9

d14sts9