"Taniec z gwiazdami": wiadomo, kto odpadł. Radek Liszewski już nie zatańczy

Lenka Klimentova i Radek Liszewski odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Lenka Klimentova i Radek Liszewski odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA

13.09.2021 22:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Radek Liszewski dzięki utalentowanej i pełnej energii Lence Klimentovej szybko opanował sztukę tańca. Niestety para odpadła w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami".

Radek Liszewski starał się tańczyć najlepiej, jak potrafił, w czym dzielnie wspierała go trenerka - Lenka Klimentova. Niestety parze nie dane było zostać w "Tańcu z gwiazdami" za długo. Piosenkarz disco polo odpadł w trzecim odcinku nowej serii show Polsatu.

Para z numerem 7 tańczyła jako ostatnia i z ostatnim wynikiem zakończyła starcie. Lider zespołu Weekend dostał od jurorów 24 punkty za wykonanie quickstepa. Liszewskiemu "powinęła się noga" - nie udało mu się wykonać trudnego i bardzo efektownego podnoszenia. Zawiedziona Lenka poprosiła go o powtórzenie ruchu już po tańcu. Wtedy wyszło perfekcyjnie. Jednak to parze nie pomogło.

Po układzie, który trenowali przez cały tydzień, wszyscy uczestnicy wzięli udział w małym tanecznym maratonie mambo. Konkurs mógł sporo zmienić w tabeli - para, która utrzymała się najdłużej, otrzymała aż 8 dodatkowych punktów. Liszewski pożegnał się z rywalizacją dość szybko, więc i tu nie zyskał.

Gdy zsumowano punkty, stało się jasne, że odcinek wygrali Kajra i Rafał Maserak. Ta para jako pierwsza w tej edycji uzyskała od jurorów aż cztery dziesiątki. Ostatni w klasyfikacji byli Iza Małysz i Stefano Terrazzino. O wyniku przesądziły głosy widzów - to oni zdecydowali, że w show nie chcą oglądać już Radka Liszewskiego.

Oglądaliście odcinek? Jak wrażenia?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także