Trwa ładowanie...
ycipk-40i52y

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Barański o tańcu Justyny Żyły. "Staram się ratować"

Justyna Żyła i Tomasz Barański są na ustach wszystkich. Była żona skoczka nie radzi sobie najlepiej z choreografiami, ale wciąż walczy. Tancerz skomentował jej pląsy w dość zabawny sposób,
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami"
Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
ycipk-40i52y

Od samego początku było wiadomo, że Justyna Żyła będzie uczestniczką, która sporo namiesza w tanecznym show. Tak jak zapowiadano, tak też się stało. Po każdym występie Żyły i Barańskiego w sieci wylewa się lawina komentarzy. Jurorzy też nie szczędzą krytyki Żyle. Szczególnie Iwona Pavlović.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła: "Nie mam czasu szukać nowego faceta"

ycipk-40i52y

- Śmieszy mnie, że w takim programie jak ten, ja się cieszę, że dotrwałaś do końca tańca. Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego - komentowała Pavlović w ostatnim odcinku.

Tym razem Tomasz Barański przebrany za ratownika postanowił żartobliwie odnieść się do "wysiłku" Żyły. Warto zaznaczyć, że do wszystkiego mają olbrzymi dystans. Co zresztą widać!

"Prawie jak Hasselhoff. Wiem, wiem. Prawie robi ogromną różnicę. Ale staram się Justynę Żyłę w każdym tańcu jak prawdziwy Lifeguard"- napisał Barański.

ycipk-40i52y

"Jutro wrzucimy filmik z prób w studio, żebyście jeszcze mocniej uwierzyli, że Justyna Żyła daje rade. Jest tylko człowiekiem i nie do końca radzi sobie z presją odcinka na żywo, ale dzięki wam nie poddaje się i bardzo dziękujemy" - zapowiada tancerz.

Już nie możemy się doczekać.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40i52y

ycipk-40i52y
ycipk-40i52y