WP

"Taniec z gwiazdami": Justyna Żyła podzieliła widzów. "To jakaś pomyłka"

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" i lawina komentarzy w mediach społecznościowych. Nikt tak nie budzi emocji jak Justyna Żyła i jej występy w show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie mają dość
Widzowie mają dość (East News, Fot: East News)
WP

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami" występuje razem z Tomaszem Barańskim. Od samego początku budzi mnóstwo emocji. Trzeci odcinek nie przyniósł postępu. Była żona skoczka ponownie została oceniona na jedynie... 8 punktów.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła o "Tańcu z gwiazdami": "Nie chcę pamiętać tego, co było złe"

WP

Najostrzejsza w swojej opinii była oczywiście Iwona Pavlović. - Śmieszy mnie, że w takim programie jak ten, ja się cieszę, że dotrwałaś do końca tańca. Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego - skrytykowała jurorka. Andrzej Grabowski postanowił nie mówić nic.

Standardowo już po zakończeniu odcinka "Tańca z gwiazdami" w sieci zawrzało. Mamy dwa "obozy" internautów Jedni bronią Żyłę, drudzy nie są w stanie zrozumieć, dlaczego jeszcze nie odpadła. Dawno nie było tak skrajnych reakcji podczas oglądania tanecznego programu. Widzowie mają dość.

"To jakaś wielka pomyłka! Pani Justyno, proszę zrezygnować, bo tylko się panią pogrąża", "To się nie dzieje", "Dziwię się, że ona jest w programie. Ona nie umie tańczyć, niestety" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

WP

A wam jak podobał się występ?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP