Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami". Sebastian Stankiewicz odpadł w 4. odcinku. Kim jest?

W każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami" jedna para musi odejść z programu. W odcinku 4. odpadł Sebastian Stankiewicz. Sprawdź, kim jest były uczestnik "Tańca z Gwiazdami".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z Gwiazdami". Sebastian Stankiewicz odpadł w 4. odcinku. Kim jest?Źródło: AKPA
d2kzc0m
d2kzc0m

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadł Sebastian Stankiewicz. Okazuje się, że światła kamer oraz świat show biznesu nie jest Stankiewiczowi obcy. Kim jest Sebastian Stankiewicz?

Sebastian Stankiewicz urodził się w 1978 roku w Bolesławcu. Mężczyzna od najmłodszych lat chciał zostać aktorem. Pięciokrotnie próbował się dostać na wydział aktorski, w końcu ukończył Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Sebastian Stankiewicz z wykształcenia jest lalkarzem.

Sebastian Stankiewicz na deskach teatru zadebiutował w roku 2008. Od tamtej pory regularnie występuje w spektaklach teatralnych oraz produkcjach telewizyjnych. Sebastian Stankiewicz szerszej publiczności znany jest z ról w takich filmach jak "Listy do M" oraz "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Możemy go również kojarzyć z wielu seriali: "Niania", "Kryminalni" czy "Ojciec Mateusz".

d2kzc0m

Aktor od zawsze z łatwością potrafił rozśmieszać innych ludzi. Nic więc dziwnego, że oprócz aktorstwa lubi również występować w kabarecie. Stankiewicz jest członkiem Kabaretu na Koniec Świata. Występuje również w "Uchu Prezesa", czyli komediowym serialu politycznym.

Sebastian nagrał również utwór muzyczny (Petarda – Jutra Nie Ma) z gatunku disco polo na potrzeby serialu "Barwy Szczęścia".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kzc0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzc0m