Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Rafał Szatan odpadł z programu. Widzowie oburzeni

Zdaniem jurorów "Tańca z gwiazdami" Rafał Szatan wcale nie zatańczył najgorzej. Realia show są jednak brutalne i po zsumowaniu ocen sędziów i widzów, to właśnie on odpadł z programu. Fani nie kryją rozczarowania.

"Taniec z gwiazdami": Rafał Szatan odpadł z programu. Widzowie oburzeniŹródło: East News
d2i7mm8
d2i7mm8

"Po co są oceny jury, skoro i tak opuszczają program pary z wysokimi notami??!! Czy brana jest pod uwagę tylko wola widzów, czy noty jurorów mają jakiekolwiek znaczenie??!!" - to tylko jeden z wielu komentarzy, jaki fani "Tańca z gwiazdami" zostawili w mediach społecznościowych.

Większość z nich jest oburzona faktem, że Rafał Szatan odpadł z show. Podobne emocje towarzyszyły odejściu z programu Reni Jusis. Coraz częściej słychać głosy, że oceny jurorów nijak się mają do ostatecznego werdyktu i z parkietem żegnają się pary, które mogłyby jeszcze wiele pokazać w kolejnych odcinkach.

"Powinni odpadać ci co mają najmniej punktów od jurorów, a nie decydują głosy od widzów. Nie każdy ma tak dużo fanów, a o wiele lepiej tańczy niż ci co zostali i nie umieją tańczyć" - twierdzi jeden z fanów.

I faktycznie, Rafał Szatan, dostał po swoim występie 17 punktów na 30 możliwych. Najgorzej zdaniem jurorów wypadły Monika Miller i Magda Bereda (tylko 12 punktów). To jednak mąż Barbary Kurdej-Szatan musiał odejść z show.

d2i7mm8

Przy tej okazji nie pozostaje nam nic innego jak przypomnieć, że "Taniec z gwiazdami" to nie profesjonalny turniej taneczny, w którym wygrywa najbardziej uzdolniona para, a raczej festiwal popularności. Fanów programu zachęcamy tym samym do głosowania na swoich idoli, by takie sytuacje jak ta, nie powtarzały się częściej.

d2i7mm8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i7mm8