Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan rozczarowała jurorów. Ale to jej mąż usłyszał przykre słowa

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczął się na dobre. A wraz z nim ostra rywalizacja. Barbara Kurdej-Szatan musiała ustąpić miejsca na podium Sandrze Kubickiej, a Magda Bereda usłyszała kilka gorzkich słów krytyki. Kto ostatecznie musiał pożegnać się z programem i zapomnieć o Kryształowej Kuli? Sprawdźcie!

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan rozczarowała jurorów. Ale to jej mąż usłyszał przykre słowaŹródło: ONS.pl
d8p2uk7
d8p2uk7

Za nami drugi odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym jak zawsze nie brakowało emocji i wzruszeń. Co dokładnie się wydarzyło?

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

Taniec z gwiazdami - Rafał Szatan i Lenka Kliment

Na pierwszy ogień poszedł jeden z najbardziej oczekiwanych duetów: Rafał Szatan i Lenka Kliment. Para zaprezentowała się w energicznym jivie, który, choć rozgrzał widzów do czerwoności, rozczarował srogich jurorów.

- Wziąłeś do siebie uwagi, żeby mieć niektóre części twarde i sztywne. Teraz było za bardzo sztywne, powinieneś wyluzować - zaczął Michał Malitowski.

d8p2uk7

- Czekam, aż Szatan mnie porwie do tanecznego piekła, gdzie będzie żar. A na razie jest aniołek. Duży plus, że słyszysz muzykę, ale nie trafiłeś w ogóle w mój gust jiva. Było za płasko, nie było pumpingu - narzekała Iwona Pavlović.

Ostatecznie na ich koncie pojawiło się zaledwie 17 punktów (na 30 możliwych).

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Później na parkiecie pojawiła się faworytka 10. jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Mowa oczywiście o Barbarze Kurdej-Szatan. Tym razem aktorka zaprezentowała się w słodkiej i cukierkowej cha-chy. Nie brakowało robiących wrażenie akrobacji i podnoszeń.

d8p2uk7

- Tańczyłaś naprawdę dobrze, ale chcę, żeby w cha-chy były przeprosty. Stopy na zewnątrz, brakowało mi tego - wzdychała Pavlović.

- Było trochę zamieszania, jeśli chodzi o twoje nogi. Podobało mi się, że jesteś otwarta, że jesteś pewna siebie, za to brawa. Jacek, w tango tydzień temu zdarzyło ci się tańczyć nie do rytmu, teraz było lepiej - dodał Malitowski, jednocześnie wbijając małą szpileczkę Żorze Koroliwowi.

Ostatecznie Kurdej-Szatan zdobyła 22 punkty.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Taniec z gwiazdami - Monika Miller i Jan Kliment

Monika Miller od początku wzbudza ogromne emocje - nie tylko ze względu na fakt, że jest wnuczką byłego premiera Polski Leszka Millera, ale również swój wygląd. Stroje, w których prezentuje się na parkiecie dodatkowo eksponują jej znak rozpoznawczy - liczne tatuaże. I o ile obrazki na ciele nie zdołały przysłonić błędów w zeszłotygodniowej cha-chy, o tyle w ognistym tangu dodały pazura. Na ocenę nie wpłynęło nawet nieudane podnoszenie.

d8p2uk7

- Po nieudanej próbie "samolotu" się podniosłaś. I za to brawa. Nie mogę oderwać od ciebie wzroku. Bardzo dobrze mi się to oglądało, mimo technicznych błędów - skomentował Malitowski.

- Rama źle, głowa źle, nie było staccato. Ale masz coś w sobie intrygującego, że w to twoje tango chcę wejść. To duża rzadkość - zachwycała się Pavlović.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

- Prawdziwa walka klas na parkiecie. Myślę, że dziadek potwierdzi. Ciekawe czy twojemu dziadkowi oprócz czerwonego koloru twojej sukni podobał się również twój taniec? - zastanawiał się Andrzej Grabowski.

d8p2uk7

- Jestem olśniony i głęboko poruszony. Było wszystko. Ogień, obietnica, uczucie. Mam tylko prośbę do pana Jana: proszę nie zrobić krzywdy dziecku - skomentował występ wnuczki siedzący na widowni Leszek Miller.

Po tym wyznaniu zarówno on, jak i Monika mieli łzy wzruszenia w oczach. Ostatecznie Monika opuściła parkiet z 16 punktami w kieszeni.

Taniec z gwiazdami - Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Sandra Kubicka przy wsparciu Adama Adamonisa zmierzyła się z walcem angielskim. Modelka wirowała w rytm melancholijnego hitu Seweryna Krajewskiego "Wielka miłość" i już od pierwszych taktów oczarowała publiczność. Jej występ co rusz "przerywały" oklaski zachwyconych widzów.

d8p2uk7

- Zdecydowanie najlepszy występ tego wieczoru. Jestem zaskoczony. Rozumiesz ideę tańca - powiedział Malitowski.

- Mieszkasz w Miami, a tutaj mieliśmy taneczne Hollywood. Tańczyłaś pięknie - dodała Pavlović.

Kubicka zdobyła 27 punktów.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Taniec z gwiazdami - kto odpadł?

W drugim odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na najwyższym stopniu podium stanęli Sandra Kubicka i Adam Adamonis (27 punktów). Najmniej punktów (12) zdobyli Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Kto ostatecznie odpadł? Po zsumowaniu ocen jurorów oraz głosów widzów z programem musieli pożegnać się, dość nieoczekiwanie, Rafał Szatan i Lenka Kliment. Swojego zaskoczenia nie potrafiła ukryć Barbara Kurdej-Szatan, która długo nie dowierzała w to, co usłyszała. Widzowie wydali słuszny werdykt?

d8p2uk7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8p2uk7