Trwa ładowanie...
"Taniec z gwiazdami": Oto jak mieszka Joanna Mazur. Dramatyczne warunki mistrzyni świata

"Taniec z gwiazdami": Oto jak mieszka Joanna Mazur. Dramatyczne warunki mistrzyni świata

Podczas piątkowego odcinka "Tańca z gwiazdami" nie brakowało wzruszeń. W materiale Joanna Mazur pokazała jak mieszka. "Płakałam jak bóbr" - piszą poruszeni internauci, a warunki wprost szokują.

Share
d3thnf7

W najnowszym odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy zdradzili jak wygląda ich życie, gdy gasną światła jupiterów. Nie milkną echa po materiale o niewidomej lekkoatletce. Okazało się, że Joanna Mazur mieszka w bardzo skromnych warunkach. Malutki pokój w internacie z łazienką na zewnątrz... Materiał pokazał drugą stronę medalu wielkiej kariery sportowej.

Podczas nagrań coś pękło w Mazur i rozpłakała się. - To mnie zszokowało. Widać, że ona się bardzo krępuje - mówił w materiale Jan Kliment.

d3thnf7

Upust emocjom dali także internauci, którzy nie ukrywają oburzenia.

"Płakałam razem z wami... Mi również jest wstyd za Państwo, które nie potrafi nagrodzić i docenić prawdziwych sportowych bohaterów", "Joanno jesteś świetna kobietą! Mam nadzieje ze ktoś po programie się odezwie aby Ci pomoc", "Tak mieszka Mistrzyni Świata. Dla mnie to totalny szok i mimo że jestem facetem, łzy same cisnęły się do oczy. Brawo dla niej. Trzymam kciuki. Myślę, że znajdzie się jakiś dobry człowiek, który pomoże jej" - czytamy w komentarzach.

screen Youtube
Źródło: screen Youtube, Fot: Screen YouTube

Historia Mazur poruszyła praktycznie wszystkich. Mistrzyni świata nigdy nie miała łatwego życia.

d3thnf7

Podziel się opinią

Share
d3thnf7
d3thnf7