Trwa ładowanie...
d2m1w51

Taniec z gwiazdami. Fatalna sytuacja Joanny Mazur zmroziła internautów

Nie da się ukryć, że 6. odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wywołał wiele emocji. Przyczynił się do tego materiał, w którym pokazano, jak wygląda pokój w internacie niewidomej mistrzyni świata Joanny Mazur.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mazur i Jan Kliment w "Tańcu z gwiazdami" stworzyli zgrany duet. Tancerz pocieszał lekkoatletkę w nowym odcinku
Joanna Mazur i Jan Kliment w "Tańcu z gwiazdami" stworzyli zgrany duet. Tancerz pocieszał lekkoatletkę w nowym odcinku (ons, Fot: ons)
d2m1w51

W 6 odcinku "Tańca z gwiazdami" artyści pokazali swoim tanecznym partnerom, jak wygląda ich codzienne życie. Na początku było wzruszająco — Macademian Girl zadedykowała walca wiedeńskiego ojcu, później radośnie — Agnieszka Radwańska dostała od jurorów 30 punktów i okazała się czarnym koniem. Przełom nastąpił przed występem Joanny Mazur i Jana Klimenta...

Pokazując swój pokój w internacie, dziewczyna nie wytrzymała i rozpłakała się. "Nie masz się czego wstydzić. Pokazałaś, że życie to walka" - mówił tancerz. Okazało się, że niewidoma lekkoatletka ma prysznic i toaletę na zewnątrz... Nie tylko jurorzy dali upust swoim emocjom. Internauci także są w szoku:

"Płakałam razem z wami...Mi również jest wstyd za Państwo."

d2m1w51

"Joanno jesteś świetna kobietą! Mam nadzieję, że ktoś po programie się odezwie aby Ci pomoc"

"Najlepsi!!! Wstyd i hańba dla państwa i związku sportowego"

"Tak mieszka Miszczyni Świata dla mnie to totalny szok i mimo że jestem facetem łzy same cisły się na twarz Brawo dla niej trzymam kciuki myśle że znajdzie się jakiś dobry człowiek który pomoże jej"

"Ryczałam cały czas jak bóbr."

(oryginalna pisownia zachowana)

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się zarówno na oficjalnym Instagramie, jak i profilu na Facebooku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

A jakie są wasze komentarze w tej sprawie?

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51