Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami. Wzruszona Macademian Girl zadedykowała walca angielskiego ojcu

W 6. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" uczestnicy powrócili do lat dzieciństwa. Tamara Gonzalez Perea z Rafałem Maserakiem zatańczyli walca angielskiego, którego prezenterka zadedykowała nieżyjącemu ojcu.

Taniec z gwiazdami. Wzruszona Macademian Girl zadedykowała walca angielskiego ojcuŹródło: ons, fot: ons
d1efa8q
d1efa8q

Tamara Gonzalez Perea jest jedną z faworytek tanecznego show. W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny pokazała klasę. Z partnerem na parkiecie Rafałem Maserakiem zatańczyła walca wiedeńskiego. Piękny taniec do piosenki "Imagine" Johna Lennona zadedykowała ojcu, który zmarł, kiedy Macademian Girl miała zaledwie dwa lata. Mężczyzna przyjechał do Polski z Panamy. Zamieszkał w Szczecinie, gdzie poznał mamę Macademian Girl.

Prezenterka telewizyjna była naprawdę wzruszona. Jury również okazało serce. Iwona Pavlović przyznała: "Gwiazda i tancerz tańczą trudny układ choreograficzny, a jednocześnie nie zapominają o telewizyjnym show". Andrzej Grabowski i Ola Jordan również byli zachwyceni tańcem Macademian Girl i Rafała Maseraka. Ostatecznie para dostała 28 punktów.

Krzysztof Ibisz zapytał, czy dedykacja ojcu pomogła Macademian Girl. Tamara przyznała, że myśl o ojcu dodała jej sił, tym bardziej że tata Macademian Girl uwielbiał Johna Lennona. Czy Tamara otrzyma Kryształową Kulę oraz 10 tysięcy złotych?

d1efa8q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1efa8q