Trwa ładowanie...
d3bqqym

Taniec z gwiazdami. Wzruszona Macademian Girl zadedykowała walca angielskiego ojcu

W 6. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" uczestnicy powrócili do lat dzieciństwa. Tamara Gonzalez Perea z Rafałem Maserakiem zatańczyli walca angielskiego, którego prezenterka zadedykowała nieżyjącemu ojcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tamara Gonzalez Perea zadedykowała walca wiedeńskiego ojcu
Tamara Gonzalez Perea zadedykowała walca wiedeńskiego ojcu (ons, Fot: ons)
d3bqqym

Tamara Gonzalez Perea jest jedną z faworytek tanecznego show. W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny pokazała klasę. Z partnerem na parkiecie Rafałem Maserakiem zatańczyła walca wiedeńskiego. Piękny taniec do piosenki "Imagine" Johna Lennona zadedykowała ojcu, który zmarł, kiedy Macademian Girl miała zaledwie dwa lata. Mężczyzna przyjechał do Polski z Panamy. Zamieszkał w Szczecinie, gdzie poznał mamę Macademian Girl.

Prezenterka telewizyjna była naprawdę wzruszona. Jury również okazało serce. Iwona Pavlović przyznała: "Gwiazda i tancerz tańczą trudny układ choreograficzny, a jednocześnie nie zapominają o telewizyjnym show". Andrzej Grabowski i Ola Jordan również byli zachwyceni tańcem Macademian Girl i Rafała Maseraka. Ostatecznie para dostała 28 punktów.

Krzysztof Ibisz zapytał, czy dedykacja ojcu pomogła Macademian Girl. Tamara przyznała, że myśl o ojcu dodała jej sił, tym bardziej że tata Macademian Girl uwielbiał Johna Lennona. Czy Tamara otrzyma Kryształową Kulę oraz 10 tysięcy złotych?

d3bqqym

Podziel się opinią

Share
d3bqqym
d3bqqym