Trwa ładowanie...
d3ixu5v

"Taniec z gwiazdami". Macademian Girl nową ulubienicą jurorów

Tamara Gonzalez Perea znana również jako Macademian Girl zachwyciła jurorów w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami". Od każdego dostała 10 punktów. Widzowie również nie zawiedli!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Macademian Girl i Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami" dostali 30 punktów za taniec współczesny
Macademian Girl i Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami" dostali 30 punktów za taniec współczesny (Agencja ONS, Fot: ons)
d3ixu5v

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak od początku świetnie sobie radzą w 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W 5. odcinku przeszli jednak samych siebie — padła pierwsza 30! Zarówno Iwona, Pavlović, jak i Ola Jordan oraz Andrzej Grabowski rozpływali się nad ruchami Macademian Girl.

Taniec współczesny w wykonaniu Tamary i Rafała faktycznie wyglądał bardzo efektownie. Tym bardziej że para zatańczyła do piosenki "Kolorowy wiatr". Macademian Girl jako Pocahontas wyglądała zjawiskowo. Nie sądziliśmy jednak, że to popularna blogerka modowa dostanie pierwsze 30 punktów. Czyżby została nową ulubienicą jurorów, wyprzedzając tym samym wychwalaną Joannę Mazur, do której Iwona powiedziała, że nie weszła w jej świat?

Zarówno Macademian Girl, jak i Joanna Mazur, mają wielu fanów. Czy jedna z nich sięgnie po Kryształową Kulę?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ixu5v

Podziel się opinią

Share
d3ixu5v
d3ixu5v