Trwa ładowanie...
dimfmxh

"Taniec z gwiazdami": Nieznana twarz Akopa Szostaka. Boi się kobiet?

Chyba nikt nie chciałby znaleźć się z nim na ringu. W końcu to zawodnik KSW, którego góra mięśni zrobi wrażenie nawet na najbardziej wysportowanych facetach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akop Szostak wyznał, że boi się jednej jurorki
Akop Szostak wyznał, że boi się jednej jurorki (WP.PL)
dimfmxh

Jednak, choć w walce Akop Szostak może być bezlitosny, to na codzień jest cichym facetem, który kocha towarzystwo zwierząt i … boi się silnych kobiet!

- Akop, jak ty fajnie nie tańczysz - skomentowała ze śmiechem jego występ w pierwszym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” Iwona Pavlović, wytykając wszystkie taneczne błędy.

Chwilę później Akop przyznał się, że boi się nieco groźnej jurorki. Mało tego! Boi się nawet swojej tanecznej partnerki - drobniutkiej Sary Janickiej! Czyżby Sara aż tak musztrowała go na treningach?

dimfmxh

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan narzeka: "Na próbach tańczyłam lepiej"

Okazuje się, że wcale nie o to chodzi. Szostak lubi twarde kobiety ale trochę się ich lęka. Taka właśnie jest jego żona Sylwia. I choć twardy zawodnik KSW mówi ze śmiechem, że jest potulnym mężem, bo gdyby narozrabiał, to ukochana dałaby mu popalić, to za tym śmiechem czai się nieco prawdy.

Akop nie przepada za imprezami i szaleństwami. Najlepiej czuje się w domu, u boku swojej ukochanej i trzech, przygarniętych ze schroniska psów. Pierwszego para wzięła tuż po swoim ślubie, a chwilę później w ich domu pojawiły się dwa kolejne pupile. Szostak mówi o nich "moje dzieci” i kocha je całym sercem. Ich podobizny wytatuował sobie nawet na ciele! Te trzy zwierzaki i żona to dla Akopa cały świat.

I choć może Sylwia Szostak trzyma krótko męża, to ten zawsze może liczyć na jej wsparcie.

dimfmxh

Zobacz też: Teleturnieje i reality-show na dziś: "Taniec z gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości" [Piątek, 20.09.2019]

- Moja żona to moja największa siła, bo dzięki niej podnosiłem się po każdej porażce, bo największa walka była po wszystkim, kiedy sam sobie nie mogłem wybaczyć, że przegrałem - napisał kiedyś Akop. Jak widać wielkie mięśnie kryją niekiedy równie wielką wrażliwość.

“Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat

dimfmxh

Podziel się opinią

Share

dimfmxh

dimfmxh