Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś: "Taniec z gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości" [Piątek, 20.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 20 września 2019. W piątek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Taniec z gwiazdami", "Love Island. Wyspa miłości" i powracający po 23 latach "Czar par". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality-show warto zwrócić uwagę w piątek 20 września 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś: "Taniec z gwiazdami", "Czar par", "Love Island. Wyspa miłości" [Piątek, 20.09.2019]Źródło: ONS.pl
d2f9rhq

"Taniec z gwiazdami", odc. 2 – teleturnieje i reality-show na dziś 20.09.2019

Po odpadnięciu Reni Jusis w walce o Kryształową Kulę pozostało 10 par. Bardzo dobrze zatańczyły Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka. Dużo uwagi poświęcało się występowi Moniki Miller. Jury stara się być obiektywne, nie boi się wytknąć błędów, ale potrafi też pochwalić. Z każdym kolejnym tańcem parom powinno iść coraz lepiej. Jednak w najbliższym odcinku ktoś będzie musiał się pożegnać z marzeniami o triumfie.

"Taniec z gwiazdami", odc. 2 – godz. 20:00, Polsat

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Sandra Kubicka komentuje pierwszy taniec w progamie. "Nie pamiętam, co ja robiłam na parkiecie"

"Czar par", odc. 1 – teleturnieje i reality-show na dziś 20.09.2019

Pary z całej Polski przez 12 tygodni będą musiały zmierzyć się w różnych zadaniach, które sprawdzą ich uczucie zdolność do współpracy, poczucie humoru oraz znajomość partnera. Ich próbie zostaną poddane też aktywność fizyczna i wiedza ogólna. Pary oceniać będą Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Dorota Chotecka i Radosław Pazura. W każdym odcinku odpada para, która zdobędzie najmniej punktów. Zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu SMS-owym. Główna nagroda to 300 tys. zł. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

"Czar par, odc. 1 – godz. 20:40, TVP 2

"Love Island. Wyspa miłości" – teleturnieje i reality-show na dziś 20.09.2019

Poszukiwania szczęśliwej miłości są coraz intensywniejsze. Niektórzy musieli się już pożegnać z programem. Między mieszkańcami wyspy relacje są coraz silniejsza. Część szybko się zakochuje, a część zrobi wszystko, żeby przetrwać jak najdłużej w willi. Program prowadzi Karolina Gilon.

"Love Island. Wyspa miłości" – godz. 22:15, Polsat

d2f9rhq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f9rhq