Rozrywka"Taniec z Gwiazdami": nieoczekiwany zwrot akcji. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczona [FINAŁ]

"Taniec z Gwiazdami": nieoczekiwany zwrot akcji. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczona [FINAŁ]

"Taniec z Gwiazdami": nieoczekiwany zwrot akcji. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczona [FINAŁ]
Źródło zdjęć: © ONS.pl

22.11.2019 22:06, aktual.: 22.11.2019 22:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielki finał "Tańca z Gwiazdami" za nami. Nie brakowało łez wzruszenia i zawodu. Wyniki ważyły się do ostatniej sekundy. Zwyciężyć mogła jednak tylko jedna para.

Nadszedł ten dzień. Dziesiąta jubileuszowa edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dobiegła końca. Finałowe pary czekały aż trzy tańce. Zobaczyliśmy freestyle, taniec przygotowany specjalnie pod występ na żywo Michała Szpaka lub Cleo oraz wybrany przez uczestników taniec, który pokazywali w jednym z wcześniejszych odcinków.

Na parkiet gościnnie powrócili również uczestnicy, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach: Reni Jusis, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Adam Małczyk, Joanna "Ruda" Lazer, Magda Bereda i Sandra Kubicka. Zobaczcie, co się wydarzyło!

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke [1 TANIEC]

Jako pierwsza na parkiecie pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka marzyła o tym, aby powtórzyć rumbę, którą razem z Jackiem Jeschke zaprezentowali w 6. odcinku. Wówczas swój nowiutki singiel "Kto nie kochał" zaśpiewał im do tańca Piotr Cugowski. Teraz, gdy utwór ten jest już wielkim hitem, postanowił wykonać go mąż aktorki, a zarazem były uczestnik - Rafał Szatan.

- Jesteś tak stabilna, brawa dla ciebie! - chwalił Michał Malitowski.

- Twoja poprawność jest tak oszałamiająca. Dłonie, ręce, pion. Brakowało mi tylko wypełnienia, ale zrzucę to na karb stresu. Rozpiera mnie duma, że Polacy wybrali te dwie pary. Finał marzeń! - cieszyła się Iwona Pavlović.

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła 27 punktów (na 30 możliwych).

Taniec z Gwiazdami - Damian Kordas i Janja Lesar [1 TANIEC]

Ich rywale, czyli Damian Kordas i Janja Lesar, wybrali pasodoble. To właśnie w tym tańcu zwycięzca "MasterChefa" czuł się najlepiej, mógł pokazać męskość i całe spektrum swoich umiejętności. Jak tylko wszedł na parkiet, udowodnił, że znalazł się w finale nieprzypadkowo. Po raz kolejny pokazał klasę i choreograficzny majstersztyk.

- Duża to przyjemność chłonąć twój taniec. Widzę radość, zaangażowanie i pasję. Twoja promenada z Janją to mój ulubiony fragment. Jesteś boski! - oceniła Czarna Mamba.

- Widziałem to pasodoble po raz trzeci i znów jestem zachwycony! - dodał Malitowski.

Damian Kordas zyskał 29 punktów.

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke [2 TANIEC]

Po pierwszej rundzie na prowadzenie wysunęła się Barbara Kurdej-Szatan (51 proc.). Aktorka rozpoczęła zatem drugie starcie z lekką przewagą. Na scenie zaprezentowała się w eterycznym i romantycznym tańcu współczesnym. Towarzyszył jej Michał Szpak, który wykonał utwór "Let Me Dream". Było lekko, zwiewnie i piekielnie technicznie.

- Znów jestem zachwycona. Twoja koronkowa praca.. Cóż tu mówić... Cudo! - stwierdziła rozmarzona Pavlović.

- Świetnie tańczysz tańce standardowe i latynoamerykańskie, ale nie spodziewałem się, że współczesny też. Piękna amplituda ruchu - mówił oczarowany Malitowski.

Jurorzy ocenili taniec Barbary Kurdej-Szatan na 29 punktów.

Taniec z Gwiazdami - Damian Kordas i Janja Lesar [2 TANIEC]

Ledwo z parkietu zeszła Barbara Kurdej-Szatan, a już jej miejsce na scenie zajął Damian Kordas. Jego drugim tańcem była energiczna cha-cha. Gwiazdą, która wsparła go gościnnym występem, była Cleo z piosenką "Za krokiem krok".

- Powiem bardzo krótko. Zabrakło mi izolacji, ale twoje "walki" były genialne - ocenił Malitowski.

- Jak ty tańczysz, to ja się uśmiecham. A wiesz co jest ważne w tańcu? Uśmiech! - powiedziała Pavlović.

Zwycięzca "MasterChefa" zgarnął na swoje konto 27 punktów.

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke [FREESTYLE]

Gdyby zamknąć linie SMS-owe po drugiej rundzie, zwycięzcą okazałby się Damian Kordas. Ostatecznym rozstrzygnięciem było starcie w trzeciej rundzie. Ostatnim tańcem Barbary Kurdej-Szatan był freestyle do piosenki "Dumka na dwa serca". Aktorka zaprezentowała zarówno kroki walca, jak i pasodoble i tańca współczesnego.

- Piękne opowiadanie. Co ja wam, mistrzom tańca, mogę powiedzieć? - zaczął Andrzej Grabowski.

- Twoja praca stóp i synchron... Zaimponowałaś mi. Miałaś różne odcinki, ale tutaj jesteś i walczysz. I za to ci biję brawo - dodał Malitowski.

- Twoje wystąpienie to "Ogniem i mieczem", ale dzisiaj było "duszą i sercem". I za to ci pięknie dziękuję - podsumowała wzruszona Pavlović.

Ostatni taniec Barbary Kurdej-Szatan został oceniony na 30 punktów.

Taniec z Gwiazdami - Damian Kordas i Janja Lesar [FREESTYLE]

Występem, który zamknął jubileuszową edycję "Tańca z Gwiazdami", był freestyle Damiana Kordasa. Kucharz zaprezentował niezwykle emocjonalne show, które było połączeniem tańca współczesnego, rumby i tanga. Nie było mowy o żadnym przypadkowym ruchu. Nie bez powodu zatańczył do piosenki "Ostatni" Edyty Bartosiewicz. Gdy na parkiecie zabrzmiały słowa "zatańcz ze mną jeszcze raz", Damian nie mógł powstrzymać łez wzruszenia.

- Zrobiłeś taki ogromny postęp. Byłem w tylu edycjach i nikt nigdy nie zrobił takiego postępu. Po raz drugi, dając ocenę, wstanę - zaznaczył Grabowski.

- Bije mi szybciej serce. Głos mi się trzęsie. Potrafisz dać nam taneczną ucztę dla zmysłów. Masz to "coś" - gratulowała Pavlović.

Damian Kordas zakończył swój udział w programie z 30 punktami.

Taniec z Gwiazdami - Kto wygrał? [WYNIKI]

O zwycięstwie jednej z par zadecydowali wyłącznie widzowie i internauci (jurorzy pełnili funkcję jedynie doradczą). Po podliczeniu wszystkich głosów stało się jasne, że zwycięzcami dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostali DAMIAN KORDAS I JANJA LESAR. Barbara Kurdej-Szatan nie kryła zdziwienia decyzją fanów. Oglądaliście?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (396)
Zobacz także