Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Monika Miller odkryła w programie swoją kobiecość

Monika Miller coraz śmielej poczyna sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". I należy do uczestniczek, które chwalą sobie udział w programie.

"Taniec z gwiazdami": Monika Miller odkryła w programie swoją kobiecośćŹródło: ONS.pl
d17eayz
d17eayz

Udział w "Tańcu z gwiazdami" to dla wielu uczestniczek przygoda, którą pamiętają jeszcze długo po zakończeniu programu. Nabierają nowych umiejętności, sportowej formy, pewności siebie, każda z nich wynosi z tanecznego show coś dla siebie.

Choć zmiany te dotyczą także panów, którzy próbują swoich sił na parkiecie, to właśnie panie najczęściej o nich mówią. Wiele wyjawiło na przykład, że dzięki programowi odkryły na nowo swoją kobiecość. Jedną z nich jest Monika Miller, która tańczy w trwającej edycji.

– Na pewno dowiedziałam się bardzo dużo nowych rzeczy o sobie. Rzeczywiście odkryłam swoją kobiecość, ale myślę że to dopiero początek – wyjawiła na łamach "Faktu".

W rozmowie z tabloidem przyznała także, że doświadczenie, którego stopniowo nabiera sprawia, że czuje się w programie rozrywkowym dużo swobodniej. Intensywnie przygotowuje się też do kolejnych występów.

d17eayz

– Nie stresuje się już tak bardzo kamerami. Myślę, że oswoiłam się z panującą tu atmosferą. Na próbach spędzam długie godziny, więc mogę powiedzieć, że już trochę poznałam środowisko tancerzy. I muszę powiedzieć, że owo oswojenie bardzo pomaga mi w występach – stwierdziła.

Zobacz wideo: Monika Miller: "Dziadek bardzo kibicuje"

d17eayz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17eayz