Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Leszek Miller zatańczył z wnuczką, Moniką Miller. Były emocje

W 101. odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy mieli niełatwe zadanie - zamiast pojawić się na parkiecie ze swoimi trenerami, musieli wyjść, by zatańczyć z bliską sobie osobą. Monika Miller poprosiła dziadka, aby partnerował jej w show.

"Taniec z gwiazdami": Leszek Miller zatańczył z wnuczką, Moniką Miller. Były emocjeŹródło: Kadr z programu "Taniec z gwiazdami"
d2xvq12
d2xvq12

"Taniec z gwiazdami" stawia przed uczestnikami coraz to nowe wyzwania. Basia Kurdej-Szatan do udziału w wyjątkowym odcinku programu zaprosiła swojego tatę, Janusza. Monika Miller o wsparcie poprosiła ukochanego dziadka. Ten, choć o tańcu nie ma pojęcia, zgodził się bez wahania. Od początku trzymał przecież kciuki za Monikę - podczas wcześniejszych odcinków można było wypatrzyć go wśród publiczności. Teraz jednak musiał wyjść na parkiet. Zanim do tego doszło odbyło się kilka treningów. Realizatorzy pokazali co nieco widzom.

- Jestem zielony jak wiosenna trawka - stwierdził Miller, gdy pierwszy raz wszedł na salę treningową. Jednak szybko nauczył się kroków, a taniec z wnuczką okazał się wielką przyjemnością. Monika też była zadowolona.

- Dobrze mi się tańczyło z dziadkiem - podsumowała.

d2xvq12

Taneczny partner młodej Miller, Jan Kliment był pod dużym wrażeniem.

- Pierwsze kroczki dziadka były świetne. Mają piękną relację - podkreślił.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Słowa Millerów tylko utwierdziły widzów w przekonaniu, że patrzą na fantastyczny duet, a wnuczka i dziadek naprawdę bardzo się kochają.

d2xvq12

- Zawsze byliśmy blisko - wyznała Monika. A jej dziadek dodał: - Mogę was zapewnić, że jak wam się urodzi wnuczka, to zwariujecie na jej punkcie.

Millerowie w "Tańcu z gwiazdami" zmierzyli się z walcem angielskim. Wykonali go do utworu "Yesterday" Beatlesów. Zrobili to z wielką klasą, choć premier nigdy wcześniej nie parał się tańcem.

Jak występ ocenili jurorzy?

d2xvq12

- Dziadek zaczął dość słabo, ale za to jak skończył. Rozumiem tę tkliwość w stosunku do wnuczki – powiedział Andrzej Grabowski i pozdrowił swoje wnuczki.

Iwona Pavlović wyznała, że niedawno tańczyła ze swoją 86-letnią mamą, więc dobrze wie, jakie to wzruszające robić to z kimś bardzo bliskim.

Były premier przyznał, że faktycznie występ z wnuczką to coś szczególnego. - Dawno temu nosiłem tę dziewczynkę na rękach, a teraz z nią tańczę - powiedział.

Jurorzy nie oceniają punktowo tańców z bliskimi, ale na koniec odcinka mogą przyznać dodatkowe punkty uczestnikom, których rodzinne duety spodobają im się najbardziej.

Monika Miller i Leszek Miller East News
Monika Miller i Leszek Miller Źródło: East News
d2xvq12
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xvq12