RozrywkaLeszek Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Leszek Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Leszek Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
Urszula Korąkiewicz

22.10.2019 10:04, aktual.: 22.10.2019 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?

To będzie wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. I tak Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie "Yesterday" grupy The Beatles.

Nie jest tajemnicą, że dziadek jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. - Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich – powiedziała Monika w jednym z wywiadów.

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryje przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent? O tym przekonamy się już w piątek o 20:05 na antenie Polsatu. Nie możecie tego przegapić!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także