ycipk-2w2qv8

"Taniec z gwiazdami": Monika Miller nie chciała być wnuczką premiera. "Byłam odpadkiem"

W wizytówce przed występem w programie "Taniec z gwiazdami" Monika Miller powiedziała, że nie jest zadowolona ze swojego dzieciństwa, a bycie wnuczką premiera tylko jej szkodziło. Wyznała, że czuła się przez innych odrzucona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller narzeka na swoje dzieciństwo
Monika Miller narzeka na swoje dzieciństwo (East News)
ycipk-2w2qv8

Monika Miller przed swoim kolejnym występem w show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" podzieliła się swoimi smutnymi doświadczeniami z dzieciństwa. Fakt, że jej dziadek, Leszek Miller, był premierem, nie wpływał na nią dobrze. Nie miała żadnych kolegów i koleżanek, była izolowana od reszty rówieśników.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Sandra Kubicka komentuje pierwszy taniec w programie. "Nie pamiętam, co ja robiłam na parkiecie"

ycipk-2w2qv8

- Nie chciałam być wnuczką premiera. Nie miałam przyjaciół, na stołówce zawsze siedziałam sama, byłam tym odpadkiem. Byłoby okej, gdyby mnie nie było - powiedziała ze łzami w oczach.

Poprzednie odcinki pokazywały, że mimo wszystko kocha swojego dziadka. Zwracała się do niego bardzo ciepło i serdecznie. Tym razem nie było go na widowni. Intensywnie pracuje przy kampanii wyborczej do zbliżających się wyborów do Sejmu i Senatu.

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" można oglądać na żywo w każdy piątek o godz. 20:05 w Polsacie. Monika Miller tańczy w parze z Janem Klimentem.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w2qv8

ycipk-2w2qv8
ycipk-2w2qv8