"Kevin sam w domu" jesienią. Polsat zaskoczył widzów

"Kevin sam w domu" jesienią. Polsat zaskoczył widzów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2019 11:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Kevin sam w domu" znów na antenie. Nie trzeba jednak czekać do świąt Bożego Narodzenia. Polsat wyszedł naprzeciw oczekiwaniom widzów i wyemituje kultowy film znacznie wcześniej. Jeszcze jesienią.

Od kilku lat jesteśmy świadkami narodzin nowych świeckich tradycji. Polacy obchodzą walentynki, rozdają cukierki w Halloween, a także... oglądają "Kevina samego w domu" w Boże Narodzenie. Dla wielu produkcja z Macaulayem Culkinem w roli głównej jest tak samo nieodłącznym elementem w każde święta jak wigilijny barszcz z uszkami, strojenie choinki czy śpiewanie kolęd. Nic więc dziwnego, że w tym roku Polsat po raz kolejny postanowił wyemitować film na swojej antenie. Jest jednak pewna zaskakująca zmiana.

Na "Kevina samego w domu" nie będziemy musieli czekać do grudnia. Ba! Nie trzeba nawet wyczekiwać zimy. Jak informuje press.pl, Polsat pokaże film już w sobotę 5 października o godz. 20:05. Tydzień później (12 października) widzowie zobaczą drugą część kultowej produkcji, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku".

Przypomnijmy, że rok temu aż 4,5 mln widzów obejrzało w wigilijny wieczór "Kevina samego w domu". Stacja w trakcie emisji filmu była zdecydowanym numerem jeden. Dla porównania: oglądalność pierwszego meczu reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka (Polska-Włochy) na antenach TVP wyniosła 4,35 mln osób (wg danych Nielsen Audience Measurement). Będziecie w tym roku oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także