Trwa ładowanie...
d2uft4r

Kevin znów sam w domu. Macaulay Culkin odtworzył sceny z filmu w reklamowym spocie

Nie od dziś wiadomo, że okres przed Bożym Narodzeniem to dla wielkich marek czas na niepisany konkurs na najlepszą świąteczną reklamę. A poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko. To, co w tym roku zrobiło Google do spółki z Macaulayem Culkinem trudno będzie przebić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filmowy Kevin bawi widzów od lat
Filmowy Kevin bawi widzów od lat (Materiały prasowe)
d2uft4r

Któż nie pamięta perypetii rezolutnego Kevina, omyłkowo zostawionego samego w domu? Film stał się niemal nieodłącznym elementem corocznego świętowania Bożego Narodzenia.

Do Culkina przylgnęła na stałe łatka filmowego Kevina. Sam jednak po latach przyznał przewrotnie, że ma pewien sentyment do produkcji i zdarza mu się do niej wracać. W programie Jimmy’ego Fallona zażartował, że ogląda film wtedy, kiedy chce poderwać dziewczynę.

- Masz nową dziewczynę, skaczesz po kanałach, a tu nagle "Kevin sam w domu". Ona na to: "Chcesz to obejrzeć"? A ja: "Chcesz obejrzeć "Kevina samego w domu" z Macaulayem Culkinem, prawda?" – mówił w talk-show.

d2uft4r

Sceny z komedii znamy właściwie już na pamięć. Ale dobrze pamiętać fragmenty to jedno, a zobaczyć je w odświeżonej odsłonie to drugie. Google dokonało czegoś, co wydawało się, że już się nie wydarzy. Culkin wrócił do słynnego domu McCallisterów i perfekcyjnie odtworzył kultowe momenty. I trzeba przyznać, że wciąż jest komiczny.

W spocie znajdziemy praktycznie wszystko to, co działo się w filmie. Scenę w łazience, pamiętny moment z oglądaniem gangsterskiego filmu, a nawet skoki Kevina po łóżku. Z tą różnicą, że tym razem Kevin puszcza oko do widzów i nie jest do końca sam. Towarzyszy mu internetowy Asystent Google, który steruje całym domem i zdecydowanie ułatwia przeprowadzenie „operacji Kevin”.

I poza elementami nowoczesności i faktem, że Kevin ma 38 lat, zgadza się praktycznie wszystko: jego fryzura, miny, fragmenty tekstów, a nawet scenografia. Przy tym spocie naprawdę trudno się nie uśmiechnąć. Google ma murowany świąteczny hit!

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r