Trwa ładowanie...
ycipk-18n91g

"Kevin sam w domu" znów bezkonkurencyjny. Rywale zostali daleko w tyle

Te święta należały do Polsatu. "Kevin sam w domu", "Titanic" i koncert kolęd podbiły serca widzów. Stacja jako jedyna odnotowała dwucyfrowy wynik i w Wigilię całkowicie zdeklasowała konkurencję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kevin sam w domu" znów okazał się hitem
"Kevin sam w domu" znów okazał się hitem (Materiały prasowe)
ycipk-18n91g

Niezmiennie od lat, również podczas tych świąt, widzowie najchętniej wybierali pozycje programowe Polsatu - aż 4,5 mln widzów obejrzało w wigilijny wieczór kultową komedię "Kevin sam w domu". Stacja w trakcie emisji filmu była zdecydowanym numerem jeden. Dla porównania: oglądalność pierwszego meczu reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka (Polska-Włochy) na antenach TVP wyniosła 4,35 mln osób (wg danych Nielsen Audience Measurement).

"Kevin" to jednak nie jedyny przebój kinowy, który przyciągnął przed telewizory miliony widzów. Drugim hitem świątecznej ramówki był kultowy "Titanic" Jamesa Camerona z niezapomnianymi kreacjami Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Obie części ich historii miłosnej emitowanej w Boże Narodzenie oraz drugiego dnia świąt wzruszyły średnio ok. 2 mln widzów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również "Wielkie Kolędowanie z Polsatem" ze Świętej Lipki, które śledziło ponad 2,3 mln widzów. Stacja była liderem w trakcie emisji koncertu i najchętniej oglądanym kolędowaniem we wszystkich kanałach telewizyjnych.

ycipk-18n91g

Polsat w Wigilię zdeklasował konkurencję w obu grupach audytoryjnych, uzyskując w ciągu doby średnie udziały na poziomie 16,26 proc. w grupie 4+ i prawie 20 proc. w grupie 16-49. Oznacza to wzrost udziałów odpowiednio o 2 i 5 proc. w porównaniu do wyników z ubiegłego roku. Oglądaliście któryś z tych hitów?

ycipk-18n91g

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-18n91g

ycipk-18n91g
ycipk-18n91g