Trwa ładowanie...
ycipk-3j070n

"Taniec z Gwiazdami". Monika Miller i Magda Bereda odpadły z programu

W ósmym odcinku 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" z programu zostały wyeliminowane aż dwie pary. Widzowie zadecydowali, że przyszedł czas na Monikę Miller oraz Magdę Beredę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z Gwiazdami". Monika Miller i Magda Bereda odpadły z programu
"Taniec z Gwiazdami". Monika Miller i Magda Bereda odpadły z programu (ONS.pl)
ycipk-3j070n

"Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać zarówno widzów, jak i uczestników. Tym razem w piątkowym odcinku odpadły dwie pary. Tematem przewodnim była muzyka filmowa. Tancerze mieli nie lada wyzwanie - musieli wcielić się w znane i lubiane postacie, które na przestrzeni lat pojawiały się na srebrnym ekranie.

Maksymalną liczbę punktów zdobyli Sandra Kubicka oraz Damian Kordas. Tyle szczęścia nie mieli Monika Miller z Jankiem Klimentem. Zatańczyli wesołego jive'a do muzyki z "Pulp Fiction", czyli kultowego klasyka w reżyserii Quentina Tarantino. Niestety, układ nie zachwycił jury, a uczestnicy zdobyli zaledwie 18 punktów.

Nawet głosy widzów nie pomogły i Monika Miller oraz Janek Kliment musieli się pożegnać z programem "Taniec z Gwiazdami". Przypomnijmy, że wnuczka byłego premiera od samego początku wzbudzała wiele emocji. Monika przyznaje, iż show dało jej wiele pewności siebie i pozwoliło jej odkryć swoją kobiecość.

ycipk-3j070n

Drugą parą, która nie przeszła do półfinału "Tańca z Gwiazdami", jest Magda Bereda i Kamil Kuroczko. "Królowa social mediów" ledwo powstrzymywała łzy i stwierdziła, że dzięki tanecznemu show dorosła.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3j070n

ycipk-3j070n
ycipk-3j070n