"Taniec z gwiazdami": kontuzjowany Sylwester Wilk podjął decyzję co dalej z jego udziałem w show

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz w "Tańcu z gwiazdami".
Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz w "Tańcu z gwiazdami".
Źródło zdjęć: © akpa

11.09.2020 11:20, aktual.: 01.03.2022 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sportowiec po ostatnim odcinku tanecznego programu trafił do szpitala. Kontynuacja jego treningów stanęła pod znakiem zapytania.

"Taniec z gwiazdami" po półrocznej przerwie powrócił na antenę. Uczestnicy 11. edycji programu Polsatu byli zmuszeni przerwać wiosenne treningi z powodu pandemii koronawirusa. Długa pauza odbiła się na formie niektórych par.

Zaledwie po pierwszym, jesiennym odcinku losy Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz w show stanęły pod znakiem zapytania. Sportowiec z amputowaną nogą po udziale w "Ninja Warrior Polska" postawił sobie kolejne, ambitne wyzwanie. Jednak w tanecznych treningach przeszkodziła mu choroba.

Mężczyzna przeciążył miejsce po amputowanej nodze, przez co nie mógł założyć protezy już w ubiegłym tygodniu. Specjalista musiał mu ją na nowo dostosować. Jednak po kilkunastu godzinach od występu Wilk znalazł się w szpitalu.

- Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale jest nadal opuchnięta. Czekam na informacje od lekarzy, co dalej - mówił w poniedziałek.

Po konsultacjach z lekarzem sportowiec postanowił kontynuować treningi do "Tańca z gwiazdami". Ale w najbliższym odcinku zobaczymy go bez protezy.

- Już 4 godziny po wyjściu ze szpitala byłem na pierwszym treningu. Tańczę bez protezy, bo na razie nie mam nawet jak jej założyć. Mamy trochę zaległości z Hanią, ale nie odpuszczamy - mówi Sylwester Wilk.

Intensywne próby wiążą się ze sporym ryzykiem pogorszenia stanu zdrowia mężczyzny. Zapewnia, że cały czas jest pod obserwacją lekarzy.

- Trenujemy dwa razy dziennie. Dla mnie nie mowy o żadnej taryfie ulgowej. Ale spokojnie! Jestem pod stałą opieką lekarza, więc kontroluję stale mój stan zdrowia - deklaruje.

Trzymamy kciuki za Sylwestra Wilka i jego taneczną partnerkę na parkiecie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także