Trwa ładowanie...
d1u6syc

"Taniec z Gwiazdami": kontuzjowany Adam Adamonis o kulach przyszedł na widownię

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł widzom wiele emocji. Potwierdziły się obawy produkcji Polsatu. Adam Adamonis został kontuzjowany i nie zatańczył z Sandrą Kubicką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Adamonis i Sandra Kubicka
Adam Adamonis i Sandra Kubicka (East News, Fot: East News)
d1u6syc

To już pewne. Adam Adamonis nie zatańczył z Sandrą Kubicką w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Podczas jednego z treningów niefortunnie uległ kontuzji. Do wypadku doszło podczas prób kamerowych, czyli tuż przed odcinkiem na żywo.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

- Dzisiaj rano niespodziewanie naderwałem mięsień łydki. Nie mam pojęcia, co się stało, ale przy podnoszeniu przy freestylu tak się właśnie wydarzyło. Dlatego nie wiem, czy wystąpię dziś wieczorem - powiedział w oświadczeniu Adam Adamonis.

d1u6syc

- To trudny moment dla mnie. Po pierwsze nie wiem, co zrobić z moją gwiazdą Sandrą, żeby się nie martwiła. A zapewniam, że jest świetnie przygotowana do dwóch tańców. Będzie trzeba załatwić partnera dosyć szybko, który podejmie rękawice - dodał.

Adam Adamonis mimo wszystko postanowił kibicować modelce z widowni. Fotoreporterzy uchwycili, kiedy poruszał się o kulach.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA (AKPA, Fot: AKPA)

To nie jest jednak jedyna osoba związana z programem, która ma gorszy dzień.

d1u6syc

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska, czyli zwyciężczyni 3. edycji "Tańca z Gwiazdami", w ostatniej chwili poinformowała, że nie pojawi się w jubileuszowym odcinku tanecznego show Polsatu.

- Rozłożyło mnie na maksa. W nocy miałam 39 stopni gorączki. Leżę, kuruję się, wypacam. Miałam być dziś na setnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wraz Krzysztofem Wieszczkiem, z którym wygraliśmy trzecią edycję. Strasznie żałuję, no ale zdrowie ważniejsze - powiedziała Agnieszka Kaczorowska na swoim InstaStory.

d1u6syc

Podziel się opinią

Share
d1u6syc
d1u6syc