Trwa ładowanie...
d2dh8kf

"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska nie pojawi się podczas jubileuszowego odcinka

Agnieszka Kaczorowska ma złą informację dla fanów. Nie pojawi się w setnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Zdradziła, co pokrzyżowało jej plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska nie pojawi się podczas jubileuszowego odcinka
Agnieszka Kaczorowska nie pojawi się podczas jubileuszowego odcinka (ONS.pl)
d2dh8kf

Obecna edycja "Tańca z Gwiazdami" przynosi widzom mnóstwo emocji. Kiedy z niecierpliwością czekaliśmy na 6. odcinek polsatowskiego show na żywo, Agnieszka Kaczorowska przekazała wyjątkowo złą wiadomość dla swoich fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

18 października wielki dzień dla "Tańca z Gwiazdami". Setny odcinek zapowiadany jest od kilku tygodni. Huczne święto programu może jednak okazać się klapą.

d2dh8kf

Produkcja zaprosiła 50 gwiazd z poprzednich edycji tanecznego show Polsatu. Agnieszka Kaczorowska nie dotrze na widownię.

- Rozłożyło mnie na maksa. W nocy miałam 39 stopni gorączki. Leżę, kuruję się, wypacam. Miałam być dziś na setnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wraz Krzysztofem Wieszczkiem, z którym wygraliśmy trzecią edycję. Strasznie żałuję, no ale zdrowie ważniejsze - powiedziała Agnieszka Kaczorowska na swoim InstaStory.

Aktorka pokazała się fanom z łóżka, gdzie odpoczywa i dochodzi do siebie.

    Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)

To nie jest jednak jedyna osoba związana z programem, która ma gorszy dzień.

Przypomnijmy, że Adam Adamonis, czyli taneczny partner Sandry Kubickiej został kontuzjowany. W ostatniej chwili zastąpił go Wojciech Jeschke.

d2dh8kf

Podziel się opinią

Share
d2dh8kf
d2dh8kf