Trwa ładowanie...

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Odważna kreacja w 4. odcinku

Justyna Żyła w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" założyła odważną kreację, w której świeciła ponętnym dekoltem. Żyła zdecydowanie poczuła klimat włoskiego wybrzeża.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Odważna kreacja w 4. odcinkuŹródło: AKPA, fot: AKPA,ons.pl
dw9v8t1

Podczas występu w "Tańcu z Gwiazdami" możemy oglądać żonę skoczka w całej krasie. Justyna Żyła założyła odważną kreację, która odkrywała zarówno nogi, jak i dekolt celebrytki. Niebieski kolor kusej sukienki idealnie pasuje do jej złotych pukli. Głębokie wycięcie delikatnie podkreślało piersi, a kryształowe aplikacje dodatkowo przyciągały wzrok. Trzeba przyznać, że kobieta wyglądała zjawiskowo.

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Justynie Żyle poszło nadzwyczaj dobrze. Dała się porwać zmysłowym rytmom gorącej rumby na tyle, że nawet Iwona Pavlović musiała pogratulować Żyle udanego występu! Jury oceniło Żyłę wyjątkowo wysoko, bo żona skoczka zdobyła aż 14 punktów.

Już w trakcie przygotowań do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" partner Justyny - Tomasz Barański stwierdził, że wielogodzinne treningi poprawiają sylwetkę kobiety. Sama Żyła nie ukrywa tego, że ubyło jej kilka kilogramów. Wysiłek fizyczny popłaca, bo metamorfozę Justyny Żyły widać gołym okiem!

AKPA
Źródło: AKPA, fot: AKPA

Jedno możemy stwierdzić z całą pewnością - tylko dzięki ciężkim treningom Justyna Żyła mogła sobie pozwolić na tak odważną kreację! Czy Żyła nie odsłoniła w "Tańcu z Gwiazdami" zbyt wiele?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dw9v8t1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw9v8t1