Trwa ładowanie...
d30xm4p

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Odważna kreacja w 4. odcinku

Justyna Żyła w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" założyła odważną kreację, w której świeciła ponętnym dekoltem. Żyła zdecydowanie poczuła klimat włoskiego wybrzeża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Justyna Żyła w odważnej kreacji na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".
Justyna Żyła w odważnej kreacji na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". (AKPA, Fot: AKPA,ons.pl)
d30xm4p

Podczas występu w "Tańcu z Gwiazdami" możemy oglądać żonę skoczka w całej krasie. Justyna Żyła założyła odważną kreację, która odkrywała zarówno nogi, jak i dekolt celebrytki. Niebieski kolor kusej sukienki idealnie pasuje do jej złotych pukli. Głębokie wycięcie delikatnie podkreślało piersi, a kryształowe aplikacje dodatkowo przyciągały wzrok. Trzeba przyznać, że kobieta wyglądała zjawiskowo.

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Justynie Żyle poszło nadzwyczaj dobrze. Dała się porwać zmysłowym rytmom gorącej rumby na tyle, że nawet Iwona Pavlović musiała pogratulować Żyle udanego występu! Jury oceniło Żyłę wyjątkowo wysoko, bo żona skoczka zdobyła aż 14 punktów.

Już w trakcie przygotowań do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" partner Justyny - Tomasz Barański stwierdził, że wielogodzinne treningi poprawiają sylwetkę kobiety. Sama Żyła nie ukrywa tego, że ubyło jej kilka kilogramów. Wysiłek fizyczny popłaca, bo metamorfozę Justyny Żyły widać gołym okiem!

    AKPA
(AKPA, Fot: AKPA)

Jedno możemy stwierdzić z całą pewnością - tylko dzięki ciężkim treningom Justyna Żyła mogła sobie pozwolić na tak odważną kreację! Czy Żyła nie odsłoniła w "Tańcu z Gwiazdami" zbyt wiele?

   ONS.pl
(ONS.pl)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p