Trwa ładowanie...
d49hinh

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Iwona Pavlović gratuluje Żyle

Justyna Żyła w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" odtańczyła na parkiecie płomienną rumbę. Taniec Żyły był na tyle dobry, że Iwona Pavlović musiała wstać, aby pogratulować Justynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Iwona Pavlović gratuluje Justynie Żyle występu w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami"
Iwona Pavlović gratuluje Justynie Żyle występu w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" (ONS.pl)
d49hinh

Chyba nikt nie spodziewał się, że w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" czarna mamba Iwona Pavlović pogratuluje Justynie Żyle. Żona skoczka to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Justyna Żyła swoją osobowością przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Jeśli nie lubimy patrzeć na to jak tańczy, bez wątpienia jesteśmy ciekawi, co będzie miała do powiedzenia na jej temat Iwona Pavlović. Jurorka przez ostatnie tygodnie nie zostawiała na Justynie suchej nitki. Pavlović mówiła, że Żyła jest kłodą, którą Tomasz "trzyma, dźwiga i przestawia". Nikt się nie spodziewał, że w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Pavlović pogratuluje Żyle.

Iwona Pavlović wstała ze swojego miejsca i zaczęła chwalić Żyłę słowami: - Pierwszy raz idę uścisnąć ci dłoń i pogratulować tego, że twój taniec był do oglądania.

PRZECZYTAJ TEŻ: Taniec z Gwiazdami. Ola Jordan o Justynie Żyle. "Już nie mam słów..."

d49hinh

Jurorka dodała, że wiele jest kwestią dobrej choreografii, która ukryła to, co trzeba. Mimo pochwał, Pavlović pdsumowała, że "nie było to najpiękniejsze". W rezultacie Justyna Żyła otrzymała od Iwony Pavlović 3 punkty.

Na koniec Pavlović stwierdziła, że "ta dziewczyna się cała trzęsie". To potwierdza, że Justyna żyła nie zwyciężyła jeszcze ze stresem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49hinh

Podziel się opinią

Share
d49hinh
d49hinh