Trwa ładowanie...

Taniec z Gwiazdami. Ola Jordan o Justynie Żyle. "Już nie mam słów..."

Ola Jordan skomentowała udział Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami". Zdradziła, co jej zdaniem jest największym problemem byłej żony skoczka.

Taniec z Gwiazdami. Ola Jordan o Justynie Żyle. "Już nie mam słów..."Źródło: East News, fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
d2o51cr
d2o51cr

Justyna Żyła jest najostrzej krytykowaną przez jurorów uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Nawet Ola Jordan powiedziała ostatnio, że "już nie ma słów", by skomentować jej występ. W rozmowie z "Faktem" powiedziała jednak, że nie ma nic przeciwko udziałowi Justyny i temu, że jej fani na nią głosują, ale chciałaby, by ta w końcu zaczęła robić postępy.

Zobacz także: Tomasz Barański narzeka, że Justyna Żyła nic mu nie ugotowała: "Ona ciągle nie ma czasu"

Jurorka "Tańca z gwiazdami" została zapytana o to, czy jest jej szkoda, że Justyna przechodzi z odcinka na odcinek, a pary, które zasługują na to, by zostać, odpadają. - Nie. My możemy tylko dać swoje uwagi i swoje oceny, ale ludzie głosują, na kogo chcą - odpowiedziała Jordan.

Dodała też, że wspiera Justynę: - Ja bym chciała, żeby Justyna zatańczyła super. Ja jej życzę jak najlepiej. Wiem, jak bardzo się stresuje, bo sama wiem, jakie to są nerwy. Tylko nie wiedziałam, co jej powiedzieć, bo taniec był naprawdę słaby. Także nie mam już słów - powiedziała.

Jordan wie, co przeszkadza Justynie w tanecznych postępach: - To są po prostu nerwy. Ona się tym wszystkim bardzo stresuje. Mam nadzieję, że jak będzie dalej przechodzić, to sobie jakoś z tym poradzi. Może powinna iść na jakieś szkolenie. Ja jej życzę jak najlepiej - powiedziała jurorka.

d2o51cr

Justyna Żyła tańczy w parze z Tomaszem Barańskim. Była żona skoczka nie radzi sobie najlepiej z choreografiami, ale wciąż walczy. Każdy z jej występów wywołuje lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Są tacy, którzy ją krytykują, ale i tacy, którzy wspierają Justynę. Tych drugich musi być całkiem sporo, bo Justyna dotarła już do czwartego odcinka.

d2o51cr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o51cr