Trwa ładowanie...
d3p45ku

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Oceny Jury

Nie da się ukryć, że Justynę Żyłę w "Tańcu z Gwiazdami" najbardziej kochają widzowie. Niestety, ich zdania nie podziela jury, które Żyłę ocenia zazwyczaj bardzo surowo. Jak Justyna Żyła została potraktowana przez jury w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jak jury oceniło Justynę Żyłę w "Tańcu z Gwiazdami"?
Jak jury oceniło Justynę Żyłę w "Tańcu z Gwiazdami"? (ONS.pl)
d3p45ku

Co odcinek "Tańca z Gwiazdami" jury nie szczędzi Justynie Żyle gorzkich słów. Oceny jury kierowane pod adresem Żyły są często bezwzględne, a Iwona Pavlović nie zostawia na żonie skoczka suchej nitki. Tydzień temu Pavlović skwitowała występ Żyły słowami: - Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Jednak Polacy uwielbiają Justynę i to właśnie dzięki fanom Żyle udało się pozostać w "Tańcu z Gwiazdami".

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Justyna Żyła wraz ze swoim partnerem, Tomaszem Barańskim zatańczyli płomienną rumbę do "Senza Una Donna". Nie brakowało bliskości i seksapilu. Ten występ bez wątpienia spodobał się fanom celebrytki, jednak jak oceniło Justynę Żyłę jury?

Oceny Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami

Iwona Pavlović - 3 punkty
Andrzej Grabowski - 6 punktów
Aleksandra Jordan - 5 punktów

d3p45ku

W sumie Justyna Żyła zdobyła 14 punktów, to aż o 6 punktów więcej niż w 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami". A Iwona Pavlović wstała z krzesła, aby pogratulować Żyle tańca, który dało się oglądać. Widać, że żona skoczka na parkiecie z Tańca z Gwiazdami radzi sobie coraz lepiej. Tak wysokie oceny jury z pewnością cieszą Żyłę i Barańskiego.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p45ku

Podziel się opinią

Share
d3p45ku
d3p45ku