Trwa ładowanie...

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Oceny Jury

Nie da się ukryć, że Justynę Żyłę w "Tańcu z Gwiazdami" najbardziej kochają widzowie. Niestety, ich zdania nie podziela jury, które Żyłę ocenia zazwyczaj bardzo surowo. Jak Justyna Żyła została potraktowana przez jury w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Oceny JuryŹródło: ONS.pl
d3f6lsb
d3f6lsb

Co odcinek "Tańca z Gwiazdami" jury nie szczędzi Justynie Żyle gorzkich słów. Oceny jury kierowane pod adresem Żyły są często bezwzględne, a Iwona Pavlović nie zostawia na żonie skoczka suchej nitki. Tydzień temu Pavlović skwitowała występ Żyły słowami: - Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Jednak Polacy uwielbiają Justynę i to właśnie dzięki fanom Żyle udało się pozostać w "Tańcu z Gwiazdami".

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Justyna Żyła wraz ze swoim partnerem, Tomaszem Barańskim zatańczyli płomienną rumbę do "Senza Una Donna". Nie brakowało bliskości i seksapilu. Ten występ bez wątpienia spodobał się fanom celebrytki, jednak jak oceniło Justynę Żyłę jury?

Oceny Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami

Iwona Pavlović - 3 punkty
Andrzej Grabowski - 6 punktów
Aleksandra Jordan - 5 punktów

W sumie Justyna Żyła zdobyła 14 punktów, to aż o 6 punktów więcej niż w 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami". A Iwona Pavlović wstała z krzesła, aby pogratulować Żyle tańca, który dało się oglądać. Widać, że żona skoczka na parkiecie z Tańca z Gwiazdami radzi sobie coraz lepiej. Tak wysokie oceny jury z pewnością cieszą Żyłę i Barańskiego.

d3f6lsb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f6lsb