Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa zmiażdżyła konkurencję [RELACJA]

"Taniec z Gwiazdami" ruszył z przytupem. Julia Wieniawa znów nie miała sobie równych na parkiecie. Po raz kolejny zostawiła rywali daleko w tyle.

Share
"Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa zmiażdżyła konkurencję [RELACJA]
Źródło: East News
d2kn0ni

Na ten dzień czekali wszyscy fani "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Długo oczekiwana 11. edycja popularnego i niezwykle lubianego formatu wróciła na antenę Polsatu. Nikt jednak nie spodziewał się, że drugi odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Powodem jest pandemia koronawirusa. Jak w tej wyjątkowej i trudnej sytuacji poradzili sobie uczestnicy?

ZOBACZ WIDEO: Damian Kordas wygrał "Taniec z Gwiazdami". "Trochę rutyna się włączyła"

Taniec z Gwiazdami - Tomasz Oświeciński i Janja Lesar

Na pierwszy ogień poszli Tomasz Oświeciński i Janja Lesar. Zmierzyli się z energicznym jivem. Niestety, ich wygibasy i podskoki nie spodobały się jurorom, którzy przyznali jedynie 17 punktów (na 30 możliwych).

d2kn0ni

- Tak źle nie było. Sztywności w kroku nie zauważyłem, wręcz odwrotnie - zaczął Michał Malitkowski.

- Zawsze tak myślałam, a dziś to udowodniłeś, że jesteś facet z dużymi kulami. Aktorsko rozgrywasz to po mistrzowsku, z tańcem gorzej. Ale i tak jest uroczo - dodała Iwona Pavlović.

AKPA
Źródło: AKPA

Taniec z Gwiazdami - Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz

Następnie przyszedł czas na Sylwestra Wilka. Niektórzy nie wierzyli, że sportowiec poradzi sobie z zapamiętaniem choreografii. A jednak! W pierwszym odcinku programu nie dość, że w pełni ją opanował, to jeszcze wzbudził zachwyt widzów. Jurorzy również nie mogli się go nachwalić. W drugim po raz kolejny udowodnił, że mimo niepełnosprawności doskonale radzi sobie na parkiecie. Cha-cha nie stanowiła dla niego żadnego problemu.

d2kn0ni

- Jestem w lekkim szoku. Cha-cha rytmiczna, dużo fajnych zmian - skomentował Malitowski.

- Mógłbyś nas wszystkich oszukać, że ta noga jest. Nie mogę wyjść z podziwu. Opuścisz spodnie i jest idealnie... Nogawkę! - przejęzyczyła się Pavlović.

Ostatecznie Sylwester Wilk zdobył 24 punkty.

Taniec z Gwiazdami - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska

Swoje pięć minut na parkiecie dostali też Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety, choć para świetnie dogaduje się w życiu prywatnym, nie wszystko poszło po ich myśli na parkiecie. Pełne pomyłek tango zostało ocenione na zaledwie 16 punktów.

d2kn0ni

- Za tę pomyłkę masz ode mnie punkt wyżej. Bo to jest program rozrywkowy, a nie mistrzostwa tańca - stwierdził Andrzej Grabowski.

- Zawaliłeś całą linię, z prowadzeniem jeszcze gorzej - skomentował Malitowski.

- Masz świetnie rozciągniętą ramę, siedzisz w parkiecie. Ale jak mogłeś się pomylić... Fajnie, że na koniec się zrehabilitowałeś. Czyli połowa dobrze, połowa źle - powiedziała Pavlović.

Taniec z Gwiazdami - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Gdy na scenę weszła Edyta Zając, zrobiło się gorąco. Samba, przy wsparciu Michała Bartkiewicza, rozpaliła parkiet do czerwoności, a Malitowski nie krył swojego zachwytu tym, co zobaczył w wykonaniu modelki.

d2kn0ni

- Masz być zmysłowa i taka byłaś. Twoje nogi były tak proste! Jestem pod dużym wrażeniem twoich nóg - nie mógł się nachwalić.

- Posiadać piękno nogi to jedno, ale używać ich to drugie. Złapałaś dzisiaj Iwonkę za twarz! - ucieszyła się Czarna Mamba.

Edyta Zając zeszła z parkietu z 22 punktami na koncie.

Taniec z Gwiazdami - Anna Karwan i Jan Kliment

W końcu przyszedł czas na Annę Karwan, która wirowała w takt melancholijnego hitu Rihanny "Love On The Brain". Jej walc wiedeński rozkochał w sobie wymagających jurorów.

d2kn0ni

- Powiem krótko: masz talent jak stąd do wieczności. Płynęliście po sali. Kilka było błędów technicznych, ale tak cię poniosło, że ci wybaczę - ocenił Malitowski.

- Wypełniasz sobą ten parkiet, dajesz tlen tej sali. Dzięki tobie oddycham. Dla ciebie można siedzieć w domu i ten program oglądać. Nie chciałam używać pewnych słów, ale... Ale tańczysz, Karrrrwan! - ekscytowała się Pavlović.

Majestatyczny walc piosenkarki został oceniony na 27 punktów.

East News
Źródło: East News

Taniec z Gwiazdami - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Kolejna uczestniczka, już zanim pojawiła się na parkiecie, sprawiła, że męskie serca zabiły szybciej. Od początku typowana jest na faworytkę 11. edycji. O kim mowa? Oczywiście o Julii Wieniawie. Aktorka pokazała pazur w ognistym tangu, które sprawiło, że wszyscy widzowie zasiadający przed telewizorami mieli dreszcze.

d2kn0ni

- Jak ja uwielbiam moment, gdy zaczyna szybciej bić mi serce. I to właśnie się teraz dzieje. Poprawność, emocje, ja to kupuję, to było piękne i emocjonujące - powiedziała zachwycona Czarna Mamba.

- Piękne zakończenie programu! - podsumował Malitowski.

Julia Wieniawa zgarnęła komplet punktów (30). Po raz pierwszy w 11. edycji programu!

Taniec z gwiazdami - kto odpadł?

W drugim odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" aż dwie pary miały usłyszeć, że odpadają. Nieoczekiwanie prowadzący Krzysztof Ibisz ogłosił, że decyzją Polsatu program, ze względu na pandemię koronawirusa, zostanie zawieszony do jesieni.

d2kn0ni

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kn0ni
d2kn0ni