Trwa ładowanie...

Koronawirus a "Taniec z gwiazdami". Program bez udziału publiczności

Rozprzestrzenianie się koronawirusa na świecie, w tym także w Polsce, powoduje kolejne decyzje władz. Rząd zdecydował już o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków, a także kin, teatrów i muzeów. Odwołano imprezy masowe. Wpłynęło to również na programy rozrywkowe, które były nagrywane z udziałem publiczności.
Share
"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności
"Taniec z gwiazdami" bez udziału publicznościŹródło: AKPA
d2x2ss4

Stan na 11 marca 2020 roku przedstawia się tak, że w Polsce jest 25 osób zakażonych koronawirusem. Rząd na specjalnie zwołanej konferencji poinformował o wprowadzeniu środków zapobiegawczych, które mają uniemożliwić dalsze rozprzestrzenianie się choroby. Okazuje się, że decyzje podjęte przez władze wpłyną także na produkcje telewizyjne.

Party.pl dowiedziało się, że Polsat zdecydował pokazać kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" na antenie, ale bez udziału publiczności.

"Zgodnie z rozporządzeniem Zarządu Telewizji Polsat, odwołujemy uczestnictwo publiczności w najbliższych odcinkach Tańca z Gwiazdami. O wznowieniu zapisów na miejsca, na widowni poinformujemy niezwłocznie" - podaje serwis.

d2x2ss4

Wcześniej podobną decyzję podjęli organizatorzy rozdania nagród muzycznych. Fryderyki zostaną wręczone bez udziału widowni.

Najnowsze informacje na temat koronawirusa w Polsce. Dowiedz się więcej.

d2x2ss4

Podziel się opinią

Share
d2x2ss4
d2x2ss4