Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Jan Kliment szuka męża dla Joanny Mazur. "Ma nosa do swatania"

Jan Kliment wspiera Joannę Mazur nie tylko na parkiecie. Jak się okazuje, gorąco kibicuje jej, żeby znalazła miłość.
Share
Joanna Mazur i Jan Kliment zachwycają na parkiecie
Joanna Mazur i Jan Kliment zachwycają na parkiecieŹródło: AKPA
d1jbpqz

Nie jest tajemnicą, że na planie "Tańca z gwiazdami" rodzi się wiele przyjaźni. Sporo takich znajomości zawiązał Jan Kliment, który nie ogranicza się tylko do roli nauczyciela choreografii i obdarza koleżanki z parkietu dużą sympatią. I gorąco kibicuje im, by jeszcze lepiej niż w programie, wiodło im się w życiu prywatnym. Tak było w przypadku Beaty Tadli, tak też jest w przypadku Joanny Mazur, niewidomej biegaczki, z którą tańczy w trwającej edycji show. Co więcej, tancerz zaczyna szukać dla niej partnera.

- Ja mam nosa do swatania! Ogłosiłem casting rok temu na faceta, jak tańczyłem z Beatą Tadlą i potem ona szybko znalazła partnera – przyznaje z humorem na łamach "Faktu".

Zobacz także: Cała widownia "Tańca z Gwiazdami" płakała, kiedy na parkiet weszła Joanna Mazur

- Znajdę też męża Joasi, bo to wspaniała kobieta. Wkrótce ogłoszę casting, tylko dajcie nam jeszcze trochę potańczyć, by Joasia mogła pokazać wszystkie swoje atuty – dodaje w rozmowie z tabloidem.

d1jbpqz

Zobacz także: Agnieszka Radwańska: "Mąż cieszy się tak samo jak ja, że mogę sobie tutaj potańczyć"

Potencjalny wybranek, którego by życzył tancerz koleżance z programu więc musi się wykazać wrażliwością i empatią oraz być gotowy wspierać ją w codziennych obowiązkach. Oczywiście, zamiłowanie do sportu będzie dodatkowym atutem.

Czy plan wyswatania Joanny Mazur powiedzie się czas pokaże. Widzom pozostaje kibicować utalentowanej uczestniczce w jej zmaganiach na parkiecie. Przypomnijmy, że Joanna i Jan należą do faworytów trwającej edycji "Tańca z gwiazdami". Trudno się dziwić - każdy ich kolejny występ to prawdziwe widowisko.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur. Piękny taniec współczesny do "Frozen" w 5. odcinku

d1jbpqz

Podziel się opinią

Share
d1jbpqz
d1jbpqz