Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Jan Kliment szuka męża dla Joanny Mazur. "Ma nosa do swatania"

Jan Kliment wspiera Joannę Mazur nie tylko na parkiecie. Jak się okazuje, gorąco kibicuje jej, żeby znalazła miłość.

"Taniec z gwiazdami": Jan Kliment szuka męża dla Joanny Mazur. "Ma nosa do swatania"Źródło: AKPA
d2qkl1a
d2qkl1a

Nie jest tajemnicą, że na planie "Tańca z gwiazdami" rodzi się wiele przyjaźni. Sporo takich znajomości zawiązał Jan Kliment, który nie ogranicza się tylko do roli nauczyciela choreografii i obdarza koleżanki z parkietu dużą sympatią. I gorąco kibicuje im, by jeszcze lepiej niż w programie, wiodło im się w życiu prywatnym. Tak było w przypadku Beaty Tadli, tak też jest w przypadku Joanny Mazur, niewidomej biegaczki, z którą tańczy w trwającej edycji show. Co więcej, tancerz zaczyna szukać dla niej partnera.

- Ja mam nosa do swatania! Ogłosiłem casting rok temu na faceta, jak tańczyłem z Beatą Tadlą i potem ona szybko znalazła partnera – przyznaje z humorem na łamach "Faktu".

- Znajdę też męża Joasi, bo to wspaniała kobieta. Wkrótce ogłoszę casting, tylko dajcie nam jeszcze trochę potańczyć, by Joasia mogła pokazać wszystkie swoje atuty – dodaje w rozmowie z tabloidem.

Zobacz także: Agnieszka Radwańska: "Mąż cieszy się tak samo jak ja, że mogę sobie tutaj potańczyć"

Potencjalny wybranek, którego by życzył tancerz koleżance z programu więc musi się wykazać wrażliwością i empatią oraz być gotowy wspierać ją w codziennych obowiązkach. Oczywiście, zamiłowanie do sportu będzie dodatkowym atutem.

d2qkl1a

Czy plan wyswatania Joanny Mazur powiedzie się czas pokaże. Widzom pozostaje kibicować utalentowanej uczestniczce w jej zmaganiach na parkiecie. Przypomnijmy, że Joanna i Jan należą do faworytów trwającej edycji "Tańca z gwiazdami". Trudno się dziwić - każdy ich kolejny występ to prawdziwe widowisko.

d2qkl1a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qkl1a