Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur. Piękny taniec współczesny do "Frozen" w 5. odcinku

Joanna Mazur i Jan Kliment to jedna z najbardziej lubianych par z "Tańca z gwiazdami" zarówno wśród jurorów, jak i widzów, którzy doceniają talent niewidomej lekkoatletki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur. Piękny taniec współczesny do "Frozen" w 5. odcinkuŹródło: SPL/East News, fot: eastnews
d1y2sxq

W bajkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczyli taniec współczesny do pięknej piosenki "Mam tę moc" z filmu animowanego "Kraina lodu". Utwór wykonała specjalnie Natasza Kotlarska. W czasie przygotowań do 5. odcinka "Tańca z gwiazdami" Joanna miała wskoczyć na swojego partnera. Parze trudno było utrzymać równowagę, przez co często lądowali na ziemi.

W odcinku "Tańca z gwiazdami" na żywo obyło się jednak bez upadku, ale Iwona Pavlović zawsze wychwalająca talent Joanny Mazur, tym razem nie była szczodra w swojej opinii. „Nie weszłam w twój świat tańca” - skwitowała jurorka, jednak Joanna odpowiedziała, że czasami wystarczy zamknąć oczy, by się wczuć, ponieważ czuła się bezpiecznie w objęciach Klimenta. Zgadzacie się z opinią lekkoatletki?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1y2sxq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2sxq