"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović broni Gimpera. "Zatrzymajcie się z tym hejtem!"

"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović broni Gimpera. "Zatrzymajcie się z tym hejtem!"
Źródło zdjęć: © East News | East News

13.05.2019 07:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po zaskakującym półfinale "Tańca z gwiazdami" emocje nie cichną. Z programu odpadła Macademian Girl, która była faworytką, a o Kryształową Kulę zawalczy z Joanną Mazur słaby Tomasz "Gimper" Działowy. Widzowie są oburzeni.

Niemal od początku wiadomo było, kto w całej stawce jest najlepszy. Niewidoma biegaczka Joanna Mazur i blogerko-prezenterka Tamara (Macademian Girl) robiły największe postępy i zbierały najwyższe noty od jurorów show. Nic dziwnego, że przechodziły z odcinka na odcinek bez problemu. Podczas półfinału wszyscy sędziowie zgodnie stwierdzili, że nie mają pojęcia, jakim cudem Gimper, który tańczy dużo gorzej, zaszedł tak daleko. Z pewnością nikt z nich nie spodziewał się, że przez niego z programu odpadnie Macademian.

Gdy ogłoszono wynik, jeszcze przez kilka sekund nikt w to nie mógł uwierzyć. Niestety to Gimper zmierzy się z Joanną Mazur w finale. Fani i widzowie od razu dali wyraz swojemu oburzeniu. Nie brak było komentarzy także na Instagramie jurorki, Iwony Pavlović. "Czarna Mamba", która od początku otwarcie mówiła, jak nisko ceni taneczne umiejętności youtubera, tym razem stanęła w jego obronie:

"Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. "Taniec z Gwiazdami" jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moją rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego. Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak, jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie. Ani ja nie obrażam się na niego, ani on na mnie (...) Bardzo szanujemy się nawzajem."

Jak myślicie, jak widzowie zagłosują podczas finału? Zepsują Tomkowi przyjemność?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)
Zobacz także