Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami" : Internauci rozczarowani odpadnięciem Sandry Kubickiej

Za nami półfinał "Tańca z gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę pozostali Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. Fani Sandry Kubickiej nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Share
"Taniec z gwiazdami" : Internauci rozczarowani odpadnięciem Sandry Kubickiej
Źródło: East News
d46mvqu

To był jeden z najbardziej ekscytujących i wyrównanych półfinałów w historii "Tańca z gwiazdami". Wszystkie trzy pary stanęły na wysokości zadania i pokazały się od najlepszej strony, co docenili jurorzy, sypiąc jak z rękawa najwyższymi notami.

Każda z par zatańczyła po 3 tańce i za większość z nich dostała komplet punktów. Różnice były minimalne. Sandra Kubicka została oceniona najsłabiej, ale do liderki punktacji, Basi Kurdej-Szatan brakowało jej zaledwie trzech punktów.

Ostatecznie widzowie zdecydowali tak jak jurorzy. Sandra i Wojciech Jeschke odpadli z show, co nie spodobało się fanom modelki. Internauci w komentarzach na oficjalnym kanale programu na Instagramie przypomnieli, że Kubicka miała najtrudniejszą sytuację i to niesprawiedliwe, że odpadła.

- Miała o wiele trudniej niż inni uczestnicy. Zmiana partnera, kontuzje. Przykra sprawa, że taki niesprawiedliwy werdykt. No ale nie dziwie się, gwiazdkę platformy trzeba było przepchać do finału.

d46mvqu

- Wielka szkoda, najlepsza para w tej edycji przegrała :( Sandra dla mnie wygrałaś.

- Sandra powinna wygrać ten program, miała w nim ciągle pod górkę, zaczynając od jej kontuzji, a kończąc na kontuzji partnera i szybkiej nauki z zastępcą 😍 Tobie należy się finał, dla nas i tak jesteś zwycięzca tej edycji.

To zaledwie kilka komentarzy rozżalonych widzów. Widać, że Sandra miała duże poparcie, szkoda że nie przełożyło się ono na głosy.

d46mvqu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46mvqu
d46mvqu