Trwa ładowanie...
dr2sqwa

"Taniec z gwiazdami": Internauci komentują finał tanecznego show

W piątek odbył się finał "Tańca z gwiazdami". Jak zwykle nie brakowało emocji i pięknych choreografii wykonywanych przez uczestników. Internauci zwrócili na coś uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakończyła się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"
Zakończyła się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
dr2sqwa

"Taniec z gwiazdami" zawsze budzi mnóstwo emocji. To właśnie w tej edycji występowała Justyna Żyła, której debiut na tanecznym parkiecie okrzyknięto "najgorszym w historii programu". Dziewiąta edycja przeszła właśnie do historii show.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnicy "Big Brothera mają tylko jedno w głowie? "Idą do łóżka z nudów!" (KLIKA PUDELKA)

Do finału dotarli Tomasz Działowy oraz Joanna Mazur. To oni skradli serca widzów i jurorów. Ostatecznie dziewiątą edycję wygrała niewidoma biegaczka, która tańczyła z Janem Klimentem.

dr2sqwa

W sieci po ogłoszeniu wyników widzowie dzielili się wrażeniami. Mnóstwo internautów było zachwyconych występem Mazur i nie szczędziło ciepłych słów.

Jest jednak coś, co nie spodobało się widzom. "A może pokażcie procenty głosowania?" - zauważają szczegół. "Ustawione" - grzmią niektórzy widzowie, którzy nie pogodzili się z ostatecznym wynikiem. "To że nie wygrał ten co sobie wymarzyłeś, to nie znaczy, że ustawione" - ucisza dyskusję ktoś inny. W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza.

Jedno jest pewne. "Taniec z gwiazdami" w tej edycji dostarczył mnóstwo emocji i widzowie nie mogli narzekać na nudę.

dr2sqwa

Podziel się opinią

Share

dr2sqwa

dr2sqwa