Rozrywka"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur wygrała program!

"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur wygrała program!

"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur wygrała program!
Źródło zdjęć: © ons
Tatiana Naklicka

17.05.2019 22:20, aktual.: 18.05.2019 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

9. edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. Poza Kryształową Kulą otrzymali nagrody pieniężne.

W finale programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" znaleźli się faworytka jurorów i widzów, Joanna Mazur oraz Jan Kliment, a także (nieoczekiwanie) Gimper oraz Natalia Głębocka. Tomasza Działowego z pewnością zapamiętamy jako Jona Snowa, jednak szczęśliwie widzowie nie zawiedli.

Kryształową Kulę i czek na sto tysięcy złotych otrzymała Joanna Mazur. Jej partner, a zarazem trzykrotny zwycięzca programu, Jan Kliment dostał w nagrodę pięćdziesiąt tysięcy złotych. Cieszycie się z wygranej Joanny i Jana? A może kibicowaliście Gimperowi?

Po ogłoszeniu wyników Joanna Mazur podziękowała jurorom: "Cieszę się, że byłam traktowana na równi z innymi gwiazdami". Gimper przyznał, że jest szczęśliwy, ponieważ wygrał taniec.

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna ogłosili, że za 119 dni ruszy kolejna 10. edycja "Tańca z gwiazdami"! To była prawdziwa niespodzianka dla fanów programu tanecznego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także