Trwa ładowanie...
ycipk-3c9oen

"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur wygrała program!

9. edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. Poza Kryształową Kulą otrzymali nagrody pieniężne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali 9. edycję "Tańca z gwiazdami"
Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali 9. edycję "Tańca z gwiazdami" (ons)
ycipk-3c9oen

W finale programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" znaleźli się faworytka jurorów i widzów, Joanna Mazur oraz Jan Kliment, a także (nieoczekiwanie) Gimper oraz Natalia Głębocka. Tomasza Działowego z pewnością zapamiętamy jako Jona Snowa, jednak szczęśliwie widzowie nie zawiedli.

Kryształową Kulę i czek na sto tysięcy złotych otrzymała Joanna Mazur. Jej partner, a zarazem trzykrotny zwycięzca programu, Jan Kliment dostał w nagrodę pięćdziesiąt tysięcy złotych. Cieszycie się z wygranej Joanny i Jana? A może kibicowaliście Gimperowi?

Po ogłoszeniu wyników Joanna Mazur podziękowała jurorom: "Cieszę się, że byłam traktowana na równi z innymi gwiazdami". Gimper przyznał, że jest szczęśliwy, ponieważ wygrał taniec.

ycipk-3c9oen

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna ogłosili, że za 119 dni ruszy kolejna 10. edycja "Tańca z gwiazdami"! To była prawdziwa niespodzianka dla fanów programu tanecznego.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3c9oen

ycipk-3c9oen
ycipk-3c9oen