Trwa ładowanie...
ycipk-1gwnqs

"Taniec z gwiazdami": Gimper zapowiada niespodziankę w finale

Awans Tomasza "Gimpera" Działowego do finału "Tańca z gwiazdami" wzbudził sporo emocji. Uczestnik opowiada, co zrobi z ewentualną wygraną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Gimper "Działowy" wystąpi w finale "Tańca z gwiazdami"
Tomasz Gimper "Działowy" wystąpi w finale "Tańca z gwiazdami" (ONS.pl)
ycipk-1gwnqs

Widzowie nie kryli oburzenia, że to Tomasz "Gimper" Działowy powalczy o zwycięstwo, a nie Tamara Gonzalez Perea, która była w tanecznych zmaganiach zdecydowanie lepsza. Niemniej, mimo że miał najniższe noty od jurorów, to on zdobył więcej głosów.

- Nie złamałem zasad programu, wchodząc do finału. Myślę, że warto przenieść dyskusję na pole zasad, które decydują o przechodzeniu uczestników dalej, jeżeli widownia uważa je za niesprawiedliwe - mówił youtuber w rozmowie z Wirtualną Polską.

Teraz intensywnie przygotowuje się do finałowego występu. Nie da się ukryć, że do sprawy podchodzi ambitnie. Co więcej, ma już związane z nim plany i zapowiada niespodziankę.

ycipk-1gwnqs

- Jeśli faktycznie uda mi się wygrać, to tak tego nie zostawię. Będę chciał Asię w pewien sposób uhonorować. Chciałbym, żeby moja ewentualna wygrana przysłużyła się czemuś dobremu, ale nie chcę zdradzać, co dokładnie planuję - powiedział "Faktowi" Gimper.

Tabloid ustalił, że uczesrtnik chciałby wesprzeć jedną z akcji charytyatywnych. Żeby jednak to zrobić, będzie musiał pokonać dużą konkurencję, Joannę Mazur. Biegaczka od początku jest faworytką tej edycji i od pierwszego odcinka zachwyca widzów umiejętnościami tanecznymi.

Kto zwycięży? O tym przekonamy się w najbliższy piątek na antenie Polsatu. Pozostaje trzymać kciuki, by zwyciężył najlepszy!

Zobacz także: Historia Joanny Mazur to "as z rękawa produkcji"? (KLIKA PUDELKA)

ycipk-1gwnqs
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwnqs

ycipk-1gwnqs
ycipk-1gwnqs