Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczyli o głosy widzów w nietypowy sposób. Opłacało się!

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczą o Kryształtową Kulę w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Głosy widzów postanowili zdobyć, pokazując zdjęcia z dzieciństwa.
Share
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke byli najlepsi!
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke byli najlepsi!Źródło: ons
d2f3jf9

Jubileuszowa edycja programu rozrywkowego "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wzbudza od początku wiele emocji. Już w pierwszym odcinku z widzami pożegnała się Reni Jusis, co nie spodobało się internautom.

Kolejne taneczne wyzwania, przed którymi stali uczestnicy, również wywołały emocje. Faworytką 10. edycji "Tańca z gwiazdami" okazuje się Basia Kurdej-Szatan, której tanecznym partnerem jest Jacek Jeschke. Mąż Basi, Rafał Szatan, także biorący udział w show, odpadł w 4. odcinku.

Przed realizacją piątego Basia i Jacek postanowili zawalczyć o głosy widzów w ciekawy sposób. Tancerz opublikował zdjęcia z dzieciństwa swoje i partnerki.

Zarówno Jacek, jak i Basia Kurdej-Szatan wyglądają naprawdę uroczo! Nietypowy sposób na zdobycie uwagi internautów na pewno się sprawdził. Para przeszła do kolejnego odcinka, zachwycając jurorów i widzów swoimi umiejętnościami.

d2f3jf9

Z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz.

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9