Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczyli o głosy widzów w nietypowy sposób. Opłacało się!

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczą o Kryształtową Kulę w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Głosy widzów postanowili zdobyć, pokazując zdjęcia z dzieciństwa.

Share
"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke walczyli o głosy widzów w nietypowy sposób. Opłacało się!Źródło: ons
d2un7g4

Jubileuszowa edycja programu rozrywkowego "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wzbudza od początku wiele emocji. Już w pierwszym odcinku z widzami pożegnała się Reni Jusis, co nie spodobało się internautom.

Kolejne taneczne wyzwania, przed którymi stali uczestnicy, również wywołały emocje. Faworytką 10. edycji "Tańca z gwiazdami" okazuje się Basia Kurdej-Szatan, której tanecznym partnerem jest Jacek Jeschke. Mąż Basi, Rafał Szatan, także biorący udział w show, odpadł w 4. odcinku.

Przed realizacją piątego Basia i Jacek postanowili zawalczyć o głosy widzów w ciekawy sposób. Tancerz opublikował zdjęcia z dzieciństwa swoje i partnerki.

Zarówno Jacek, jak i Basia Kurdej-Szatan wyglądają naprawdę uroczo! Nietypowy sposób na zdobycie uwagi internautów na pewno się sprawdził. Para przeszła do kolejnego odcinka, zachwycając jurorów i widzów swoimi umiejętnościami.

d2un7g4

Z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz.

d2un7g4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2un7g4
d2un7g4