Trwa ładowanie...
22-02-2016 08:17

"Tajemnice medyczne": premiera nowego serialu już 29 lutego w TV Puls!

"Tajemnice medyczne": premiera nowego serialu już 29 lutego w TV Puls!Źródło: TV Puls
d40b8lh
d40b8lh

Zagadkowe historie, dociekliwi lekarze i pacjenci, którzy mają wiele do ukrycia... W poniedziałek, 29 lutego, premierę w TV Puls będzie miał serial *"Tajemnice medyczne". To najnowsza produkcja Telewizji Puls.*

"Tajemnice medyczne" to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? Do czego boją się przyznać? Na te i inne pytania muszą odpowiedzieć serialowi lekarze, którzy zamieniają się w prawdziwych detektywów.

Widzowie poznają m.in. historię Ewy, obowiązkowej i odpowiedzialnej studentki prawa, która poznaje Roberta, trenera jogi. Po kilku miesiącach znajomości wyjeżdżają razem do Indii. Po powrocie do kraju okazuje się, że jest całkowicie inną osobą. Rodzina postanawia dowiedzieć się, co wydarzyło się w Indiach i jakie mogą być skutki wakacji w tym rozwijającym się kraju. Czy można wybrać się do Indii bez ryzyka zakażenia lub zachorowania na egzotyczną chorobę? Czy skrajnie różniące się miejscami warunki życia mogą doprowadzić do zaburzeń psychicznych? Czy jako Europejczycy możemy podróżować po całym świecie bez żadnego ryzyka?

Bohaterką innej opowieści będzie Marta, która ma szansę na karierę w świecie mody jako projektantka biżuterii. W tajemnicy przed mężem Tomaszem, który pragnie mieć dzieci Marta przyjmuje pigułki antykoncepcyjne. Tomasz zaczyna podejrzewać, że któreś z nich jest bezpłodne. Skrywana tajemnica przez żonę będzie musiała zostać skonfrontowana z naukami medycyny. Czy małżeństwo przetrwa próbę, czy uda się pogodzić macierzyństwo z karierą? Czy faktycznie Marta jest bezpłodna? Równie intrygujących historii i odpowiedzi na niektóre nurtujące nas pytania dotyczące zdrowia w serialu będzie znacznie więcej.

d40b8lh

W role serialowych lekarzy wcielają się aktorzy znani z popularnych polskich seriali. Leszek Malec gra doktora 47-letniego lekarza pogotowia i traumatologa Artura, ojca dwójki dzieci (wystąpił m.in. w serialu "Pierwsza miłość"), Katarzyna Skoniecka jest rozdartą między życiem domowym, a pracą w szpitalu 37-letnią doktor Marzeną, lekarze pogotowia i toksykologiem (znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość"), Joanna Mądry wciela się w postać 30-letniej doktor Pauliny, samotnej i bardzo ambitnej lekarki pogotowia, która całe swoje życie poświęca medycynie (wystąpiła m.in. w serialach "Barwy szczęścia", "Czas honoru", "Lekarze" i "Przyjaciółki"), z kolei Kacper Anuszewski to serialowy doktor Kacper, 34-letni rozwodnik, który ma 7-letniego syna, za którym bardzo tęskni (pojawił się w serialach: "Klan", "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz" i "Prawo Agaty").

Serial "Tajemnice medyczne" jest oparty na licencji francuskiego formatu "Une histoire, une urgence", który był z powodzeniem emitowany w jednej z najpopularniejszych telewizji we Francji, na kanale TF1. Każdy odcinek ma 45 minut i przedstawia dwie różne historie.

"Tajemnice medyczne" premiera: poniedziałek, 29 lutego, godz. 19:00 emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

d40b8lh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40b8lh