Trwa ładowanie...
d2gdmd4

Tajemnice medyczne

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Tajemnice medyczne" to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze.

W role serialowych lekarzy w "Tajemnicach medycznych" wcielają się aktorzy znani z popularnych polskich seriali. Leszek Malec gra doktora 47-letniego lekarza pogotowia i traumatologa Artura, ojca dwójki dzieci (wystąpił m.in. w serialu „Pierwsza miłość”), Katarzyna Skoniecka jest rozdartą między życiem domowym, a pracą w szpitalu 37-letnią doktor Marzeną, lekarze pogotowia i toksykologiem (znana m.in. z serialu „Pierwsza miłość”), Joanna Mądry wciela się w postać 30-letniej doktor Pauliny, samotnej i bardzo ambitnej lekarki pogotowia, która całe swoje życie poświęca medycynie (wystąpiła m.in. w serialach „Barwy szczęścia”, „Czas honoru”, „Lekarze” i „Przyjaciółki”), z kolei Kacper Anuszewski to serialowy doktor Kacper, 34-letni rozwodnik, który ma 7-letniego syna, za którym bardzo tęskni (pojawił się w serialach: „Klan”, „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” i „Prawo Agaty”).

Serial "Tajemnice medyczne" jest oparty na licencji francuskiego formatu „Une histoire, une urgence”, który był z powodzeniem emitowany w jednej z najpopularniejszych telewizji we Francji, na kanale TF1. Każdy odcinek ma 45 minut i przedstawia dwie różne historie.

Tajemnice medyczne
Tytuł oryginalny

Tajemnice medyczne

Gatunek

serial, fabularyzowany dok.

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gdmd4
d2gdmd4
d2gdmd4